PRZEDSPRZEDAŻ – MAJ 2020

Opanuj fundamenty subjuntivo

Dobra znajomość podstaw subjuntivo jest niezbędna do płynnej komunikacji po hiszpańsku. Chcesz porządnie nauczyć się tego zagadnienia? Nareszcie używać subjuntivo spontanicznie i bez stresu? Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!

Premiera kursu za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Tryb subjuntivo w hiszpańskiej gramatyce to bardzo szerokie zagadnienie. Należy poznawać je kawałek po kawałku. Dlatego w pierwszej kolejności zabierzemy się tylko za jego trzy podstawowe warianty:

  • Presente de Subjuntivo,
  • Perfecto de Subjuntivo,
  • Imperfecto de Subjuntivo.

Ich jak najlepsze opanowanie jest kluczowe dla zrozumienia bardziej złożonych konstrukcji gramatycznych na wyższych poziomach znajomości języka. Poniżej znajdziesz ramowy plan kursu.

MODUŁ 1

WSTĘP

Na początek wyjaśnię Ci krótko do czego w ogóle w języku hiszpańskim używa się subjuntivo i dlaczego naprawdę warto je znać.

MODUŁ 2

PRESENTE DE SUBJUNTIVO

W tym module dokładnie poznasz budowę trybu Presente de Subjuntivo. Jest to pierwszy krok do opanowania tego zagadnienia.

MODUŁ 3

PERFECTO DE SUBJUNTIVO

Kolejny przystanek na naszej drodze to budowa Perfecto de Subjuntivo. To jeden z dwóch omawianych na kursie przeszłych wariantów trybu łączącego. Jego poznanie szczególnie pomoże nam płynnie wyrażać się po hiszpańsku.

MODUŁ 4

IMPERFECTO DE SUBJUNTIVO

Następnie zmierzymy się z budową trzeciej wariacji na temat trybu łączącego. Imperfecto de Subjuntivo także dotyczy przeszłości i jest bardzo ciekawym zagadnieniem, z którym wielu uczniów nie potrafi sobie poradzić. Musimy to zmienić! 🙂

MODUŁ 5

UŻYCIE SUBJUNTIVO W PRAKTYCE

Piąty moduł to najbardziej praktyczna część kursu. Prześwietlę najbardziej praktczne użycia Subjuntivo i pokażę Ci jak je wykorzystać w codziennej komunikacji. Dużo przykładów, porównań i… moich sztuczek na ich zapamiętywanie. 

MODUŁ 6

ĆWICZENIA

Na koniec oczywiście ćwiczenia. Duuużo ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić zdobytą na kursie wiedze i wdrożyć wszystkie omówione struktury w życie.

👉 PAMIĘTAJ 👈

Obecnie kurs jest w trakcie tworzenia. Dlatego plan, który widzisz może jeszcze nieznacznie się zmieniać. Na pewno będzie zawierał co najmniej 5 modułów! Ewentualnie mogą pojawić się w nim dodatkowe treści. 😉

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Z

Dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z Subjuntivo, a chcą wskoczyć na wyższy poziom języka hiszpańskiego, rozumieć więcej i lepiej się komunikować.

Z

Dla uczniów, dla których to zagadnienie, mimo wielu prób zrozumienia, nadal pozostaje zagadką. Nie wiedzą lub nie są pewni jak i kiedy używać Subjuntivo. Przez to uważają, że jest ono zbyt trudne i boją się go stosować w codziennej komunikacji.

Z

Dla licealistów, którzy planują zdawać maturę z języka hiszpańskiego. Potrzebują materiałów, które pozwolą zrozumieć im Subjuntivo i uporządkować wiedzę na jego temat.

Z

Dla studentów, którzy przygotowują się do zaliczenia kolokwiów lub egzaminów z gramatyki języka hiszpańskiego.

Z

Dla osób, które planują zdobyć certyfikaty potwierdzające znajomość języka hiszpańskiego, np. DELE lub SIELE.

Jesteś jedną z tych osób?

Koniecznie zapisz się na kurs!

⚠️ UWAGA ⚠️

Aby w pełni wykorzystać możliwości kursu niezbędna jest wcześniejsza znajomość hiszpańskiego czasu teraźniejszego (Presente de Indicativo) oraz trzech czasów przeszłych (Pretérito Indefinido, Pretérito Perfecto oraz Pretérito Imperfecto).

O MNIE

Hola, jestem Agata!

Uczę hiszpańskiego przez internet. Od kilku lat jestem dyplomowaną lektorką języka hiszpańskiego. Na co dzień prowadzę indywidualne lekcje i tworzę też własne kursy video przeznaczone do samodzielnej nauki. Jestem autorką kursu języka hiszpańskiego online od podstaw „Hiszpański start”, z którego korzysta już 600 uczniów. Dodatkowo, regularnie publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego na swoim kanale YouTube „agata uczy”, a także staram się tworzyć wartościowe treści na blogu.

Dlaczego robię to wszystko? To możliwość nauki przez internet sprawiła, że odległość między uczniem a nauczycielem nie ma już znaczenia. Dzięki temu, każdego miesiąca mogę również dotrzeć do tysięcy uczniów. Uczenie przez internet pozwala mi realizować mój główny cel. Zależy mi, aby jak najwięcej osób mogło przekonać się jak pięknym językiem jest hiszpański.

KUP KURS

Od 1. do 15. maja możesz zapewnić sobie dostęp do Fundamentów Subjuntivo w najniższej możliwej cenie. Jak to możliwe? Kurs nie jest jeszcze gotowy, jego premiera będzie miała miejsce jesienią 2020. Właśnie dlatego w przedsprzedaży, w ramach podziękowania za Twoje zaufanie, zdecydowałam się udostępnić go za mniej niż połowę jego docelowej ceny. Na 100% nie będzie już taniej.

SPECJALNA OFERTA PRZEDSPRZEDAŻY -62%

FUNDAMENTY SUBJUNTIVO

399 zł

349 zł

5

dostęp na zawsze

5

5 modułów z lekcjami video

5

każda lekcja do pobrania w MP3

5

ćwiczenia z rozwiązaniami do pobrania w PDF

5

testy sprawdzające

5

transkrypcje lekcji do pobrania w PDF

Premiera kursu za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

HARMONOGRAM

MAJ 2020

PRZEDSPRZEDAŻ

Można zagwarantować sobie dostęp w najniższej cenie 149 zł. Kurs jest w trakcie przygotowywania.

PAŹDZIERNIK 2020

1. EDYCJA (PREMIERA)

Ponowne otwarcie sprzedaży. Gotowy kurs można będzie kupić w cenie 349 zł.

GRUDZIEŃ 2020

2. EDYCJA

Kurs będzie dostępny w docelowej cenie 399 zł.