Indywidualne
lekcje online

  • Chcesz żebym osobiście pomogła Ci w nauce hiszpańskiego?
  • Regularne zajęcia z lektorem motywują Cię do nauki?
  • Zależy Ci na szybkich efektach?

Lekcje indywidualne online są dla Ciebie!

Ucz się ze mną

Oferta

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego właśnie ze mną, to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami kursu indywidualnego. Dodatkowo, jeśli znasz kogoś, kto chciałby do Ciebie dołączyć, możecie skorzystać z wyjątkowej oferty lekcji w parze. Skontaktuj się ze mną żeby poznać szczegóły.

PAKIET LEKCJI INDYWIDULANYCH

990 PLN / 10 LEKCJI


  • każda lekcja trwa 45 minut
  • możliwość płatności w 2 ratach
  • wszystkie poziomy zaawansowania (A0-C1)
  • termin zajęć ustalony indywidualnie
  • 6 miesięcy na wykorzystanie pakietu

WARTO WIEDZIEĆ

Jak wyglądają zajęcia online?

I

1. Rozgrzewka

Początek każdej lekcji to krótka rozgrzewka językowa, która sprawi, że bez problemu przestawisz się na hiszpański tryb.

u

2. Konsultacja wątpliwości

Po rozgrzewce zawsze rozwiewamy Twoje wątpliwości związane z zadaniem domowym z poprzedniej lekcji. To idealny moment na zadawanie pytań!

3. Powtórka

Teraz przechodzimy do powtórzenia materiału, który pojawił się na ostatnich zajęciach. To nie potrwa długo, a dobrze utrwali zdobytą wcześniej wiedzę.

w

4. Temat główny

Czas na poznanie tematu nowej lekcji! W zależności od poziomu opieramy się na wybranych zagadnieniach z podręcznika lub materiałach autentycznych.

h

5. Słownictwo

W trakcie zajęć ciągle coś notuję, a czasem nawet robię screeny ekranu. Po co? To nowe słówka, które za chwilę omówimy i wybierzemy te, które będą najbardziej przydatne.

6. Zadanie domowe

Na zakończenie, wspólnie opracowujemy zadanie domowe, z którym będziesz pracować samodzielnie w ciągu całego tygodnia.

KIM JESTEM?

O mnie

Od kilku lat jestem dyplomowaną lektorką języka hiszpańskiego i specjalizuję się nauczaniu online. Regularnie publikuję darmowe materiały do nauki hiszpańskiego na swoim kanale YouTube. Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę, w której uczę na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet. Moi kursanci mieszkają w różnych zakątkach świata, od Kataru po Stany Zjednoczone! To możliwość nauki przez internet sprawiła, że odległość między uczniem a nauczycielem nie ma już znaczenia.

Pasjonują mnie przede wszystkim nowe technologie, które codziennie wykorzystuję podczas zajęć i w trakcie tworzenia kursów online. Ponadto, ciągle szukam inspiracji, aby uczyć ciekawie, oryginalnie i przede wszystkim praktycznie, co daje mi dużo frajdy i satysfakcji. Zdaję sobie sprawę, że ten rodzaj zawodu wymaga ciągłego dokształcania się i odświeżania wiedzy, dlatego robię to na bieżąco biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych dla nauczycieli.

Kiedy nie uczę, bardzo lubię podróżować. Oczywiście do… Hiszpanii! Klimatyczny Madryt, piękna Barcelona i słoneczna Majorka zajmują szczególne miejsce w moim podróżniczym sercu. Przez swoją fascynującą kulturę od dłuższego czasu marzy mi się kolorowy Meksyk. Mam nadzieję, że niedługo w końcu uda mi się tam dotrzeć. Oprócz tego uwielbiam uprawiać sport: od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, staram się dużo biegać i praktykuję jogę.

„Za sprawą lekcji z Agatą moja wakacyjna hiszpańska zajawka przerodziła się w miłość popartą regularną praktyką. Nasze zajęcia są wypełnione rozmowami na aktualne tematy, oglądamy filmy, ćwiczymy słownictwo. Agata uczy z wielką klasą i humorem, co sprawia, że dzień lekcji to dl mnie  święto. Do tego wszystko jest doskonale zorganizowane, od umowy przez harmonogram po treści i rozkład. Z całego serca polecam!”

Marta Bargiel, www.pofrancuskiejstronie.pl

kurs hiszpańskiego online lekcje języka hiszpańskiego przez skype agata uczy

INNI O MOIM KURSIE HISZPAŃSKIEGO ONLINE

Opinie

Cześć! Gorąco polecam zajęcia z Agatą! Dzięki niej po kilku tygodniach przygotowań byłam w stanie porozumieć się z mieszkańcami Hiszpanii. Zawsze była przygotowana do zajęć, dostawałam rozpiskę prac domowych (dzięki temu nie pogubiłam się w stosie kserówek jak to najczęściej bywa na takich zajęciach online). Nigdy nie odwołała naszego spotkania – co się obecnie ceni! Agata jest pozytywną i bardzo miłą osobą, przez co nauka nowego języka stała się niesamowitą przyjemnością.

Agnieszka

źródło: e-korepetycje

Miałam przyjemność uczyć się języka hiszpańskiego z Agatą przed moim służbowym wyjazdem do Hiszpanii. Zajęcia były bardzo interesujące, niesamowicie produktywne i profesjonalnie zaplanowane. Agata zawsze była punktualna i pomimo wielu zajęć, zawsze znajdowała czas na dodatkowe lekcje ze mną. Ma bardzo dobry kontakt ze osobami, które uczy i widać, że nauczanie języka hiszpańskiego jest jej pasją. Polecam wszystkim zajęcia z Agatą i potwierdzam, że to był najlepszy wybór!

Judyta

źródło: e-korepetycje

Przeczytałem wiele ofert oraz zmarnowałem mnóstwo czasu podczas lekcji z innymi lektorami, którzy w zajęciach z osobami rozpoczynającymi naukę widzą jedynie źródło łatwego zarobku. Lekcje online z Agatą zostały mi polecone przez mojego znajomego, który również korzysta z jej usług. Dziś również ja mogę śmiało polecić lekcje hiszpańskiego z Agatą. Zaangażowanie oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że każda lekcja daje mnóstwo satysfakcji, a efekty zauważalne są bardzo szybko. Cieszę się, że mogłem dołączyć do grona zadowolonych klientów i mam nadzieję, że nauka hiszpańskiego nadal będzie sprawiać mi taką radość

Adam

źródło: e-korepetycje

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czego potrzebuję, aby zacząć kurs hiszpańskiego online?

Dobrego połączenia z internetem, słuchawek z mikrofonem, komputera lub innego przenośnego urządzenia i najważniejszego… chęci do nauki!

Czy mogę zapisać się na darmową lekcję próbną?

W swojej ofercie nie posiadam darmowych lekcji próbnych, ale możesz wpaść na mój kanał na YouTube i zapoznać się ze stylem w jakim uczę hiszpańskiego.

Czy mogę odwołać lekcję bez żadnych konsekwencji?

Tak, jeśli coś Ci wypadnie, możesz odwołać lekcję bez konsekwencji do godziny 18:00 dnia poprzedzającego zajęcia. Przy najbliższej okazji po prostu umówimy się na odrobienie tej godziny i po kłopocie! 🙂

Jak wyglądają lekcje online?

Kurs hiszpańskiego online niewiele różni się od tego tradycyjnego. No może tym, że nie musisz tracić czasu na dojazdy do miejsca, w którym się uczysz. 😉 Generalnie wygląda to tak, że siadasz przed komputerem, łączysz się ze mną o umówionej godzinie za pomocą kilku kliknięć (szczegółowe instrukcje techniczne dostajesz w mailu przed zajęciami) i… zaczynamy lekcję! Widzimy, słyszymy, a nawet możemy udostępniać sobie nawzajem ekran i dźwięk. To naprawdę nic skomplikowanego.

Czy podpisujemy umowę na kurs?

Tak, przed rozpoczęciem kursu podpisujemy prostą umowę, dzięki której oboje będziemy mieć pewność, że współpracujemy na jasnych zasadach. Ewentualnie możesz wybrać opcję bez umowy i dokonywać płatności jednorazowo, przed lekcją, wówczas jednak koszt 60 min zajęć to 119 PLN, a nie jak w przypadku pakietu 99 PLN. 

Wystawiasz faktury za kurs?

Jasne! Prowadzę działalność gospodarczą i mogę wystawiać faktury zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.