Kompletne kursy hiszpańskiego online

Z moimi kursami nie tylko rozpoczniesz naukę hiszpańskiego od zera, ale także możesz rozwinąć jego znajomość na wyższych poziomach. Zobacz co dla Ciebie przygotowałam i wybierz kurs dla siebie.

kurs hiszpański start
POZIOM: A1 – A2

Hiszpański Start

To kurs, na którym nauczysz się podstaw hiszpańskiego. Został stworzony z myślą zarówno o osobach, które startują z nauką od zera jak i tych, które potrzebują solidnej powtórki i uporządkowania swojej wiedzy. Bez presji, stresu, ale za to z pomocą mnóstwa ciekawych materiałów. Obie części kursu Hiszpański start to gwarancja świetnych efektów.

Dołącz do ponad 5000 uczniów

kurs hiszpańskie czasy przeszłe
POZIOM: A2 – B1

Hiszpańskie Czasy Przeszłe

Chcesz dobrze poznać hiszpańskie czasy przeszłe? Bez trudu rozróżniać ich użycia? Ten kurs jest dla Ciebie! To dzięki niemu nauczysz się z łatwością posługiwać się czasami przeszłymi w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Pretérito Indefinido, Imperfecto czy Perfecto nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.

kurs fundamenty subjuntivo
POZIOM: A2 – B1

Fundamenty Subjuntivo

W tym kursie krok po kroku przeprowadzę Cię przez podstawy trybu Subjuntivo. Mimo, że dla wielu uczniów to zagadnienie jest trudne i niezrozumiałe, mam na nie swoje sposoby, którymi chętnie się z Tobą podzielę. Tym samym pomogę Ci postawić solidne fundamenty, na których zbudujesz bardziej zaawansowaną znajomość hiszpańskiego.