Kursy hiszpańskiego online

Chcesz zacząć uczyć się hiszpańskiego? A może znasz już podstawy i chcesz rozwijać znajomość tego pięknego języka? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę moich kursów, które pomogły już tysiącom uczniów! Koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

Hiszpański start – kurs online

To kurs, na którym nauczysz się podstaw hiszpańskiego. Został stworzony z myślą zarówno o osobach, które startują z nauką od zera jak i tych, które potrzebują solidnej powtórki i uporządkowania swojej wiedzy. Bez presji, stresu, ale za to z pomocą mnóstwa ciekawych materiałów. Obie części kursu Hiszpański start to gwarancja świetnych efektów.

Fundamenty Subjuntivo – kurs online

W tym kursie krok po kroku przeprowadzę Cię przez podstawy trybu Subjuntivo. Mimo, że dla wielu uczniów to zagadnienie jest trudne i niezrozumiałe, mam na nie swoje sposoby, którymi chętnie się z Tobą podzielę. Tym samym pomogę Ci postawić solidne fundamenty, na których zbudujesz bardziej zaawansowaną znajomość hiszpańskiego.

Lekcje indywidualne online

Marzy Ci się nauka hiszpańskiego online i wiesz, że na lekcjach indywidualnych czujesz się najlepiej? A może masz za sobą wszystkie moje kursy i chcesz dalej rozwijać swoją znajomość hiszpańskiego? Ta opcja jest dla Ciebie idealna! Uczysz się we własnym tempie i możesz liczyć na 100% mojej uwagi.

Darmowe materiały do nauki

Subskrybuj mój kanał na YouTube i dołącz do ponad 20.000 innych uczniów! Dzięki temu możesz uczyć się hiszpańskiego za darmo, gdziekolwiek jesteś. Nowe lekcje publikuję regularnie w każdy poniedziałek. Pamiętaj o kliknięciu w dzwonek, aby być z nimi na bieżąco.