Kim Jestem?

Jestem Agata, od kilku lat z miłości i wykształcenia iberystka. Lubię dzielić się kawałkami mojej pasji do uczenia hiszpańskiego. Właśnie dlatego zamieszczam w internecie krótkie lekcje, które pomagają wielu osobom postawić swoje pierwsze kroki w nauce tego pięknego języka.

O mnie

Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę, w której uczę hiszpańskiego na indywidualnych lekcjach prowadzonych online, a od niedawna pracuję nad własnym kursem video. Dodatkowo, na swoim kanale YouTube publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego.

Pasjonują mnie przede wszystkim nowe technologie, które codziennie wykorzystuję podczas zajęć i w trakcie tworzenia kursów online. Ponadto, ciągle szukam inspiracji, aby uczyć ciekawie, oryginalnie i przede wszystkim praktycznie, co daje mi dużo frajdy i satysfakcji. Zdaję sobie sprawę, że ten rodzaj zawodu wymaga ciągłego dokształcania się i odświeżania wiedzy, dlatego robię to na bieżąco biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych dla nauczycieli.

Kiedy nie uczę, bardzo lubię podróżować. Oczywiście do… Hiszpanii! Klimatyczny Madryt, piękna Barcelona i słoneczna Majorka zajmują szczególne miejsce w moim podróżniczym sercu. Przez swoją fascynującą kulturę od dłuższego czasu marzy mi się kolorowy Meksyk. Mam nadzieję, że niedługo w końcu uda mi się tam dotrzeć. Oprócz tego uwielbiam uprawiać sport: od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, staram się dużo biegać i praktykuję jogę.

Jak uczę?

Z pasją, pomysłem i zaangażowaniem

Skupiam się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych

Cenię sobie systematyczność i porządek

Jeżeli masz jakieś pytanie, możesz napisać do mnie maila. Pamiętaj, że Agata uczy również na Facebooku, a także Instagramie!