Kim jestem?

Jestem Agata, od kilku lat z miłości i wykształcenia iberystka. Lubię dzielić się kawałkami mojej pasji do uczenia hiszpańskiego. Właśnie dlatego zamieszczam w internecie krótkie lekcje, które pomagają wielu osobom postawić swoje pierwsze kroki w nauce tego pięknego języka.

O mnie

Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę, w której uczę hiszpańskiego na indywidualnych lekcjach prowadzonych online, a od niedawna pracuję nad własnym kursem video. Dodatkowo, na swoim kanale YouTube publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego.

Pasjonują mnie przede wszystkim nowe technologie, które codziennie wykorzystuję podczas zajęć i w trakcie tworzenia kursów online. Ponadto, ciągle szukam inspiracji, aby uczyć ciekawie, oryginalnie i przede wszystkim praktycznie, co daje mi dużo frajdy i satysfakcji. Zdaję sobie sprawę, że ten rodzaj zawodu wymaga ciągłego dokształcania się i odświeżania wiedzy, dlatego robię to na bieżąco biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych dla nauczycieli.

Kiedy nie uczę, bardzo lubię podróżować. Oczywiście do… Hiszpanii! Klimatyczny Madryt, piękna Barcelona i słoneczna Majorka zajmują szczególne miejsce w moim podróżniczym sercu. Przez swoją fascynującą kulturę od dłuższego czasu marzy mi się kolorowy Meksyk. Mam nadzieję, że niedługo w końcu uda mi się tam dotrzeć. Oprócz tego uwielbiam uprawiać sport: od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, staram się dużo biegać i praktykuję jogę.

Jak uczę?

Z pasją, pomysłem i zaangażowaniem

Skupiam się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych

Cenię sobie systematyczność i porządek

Jeżeli masz jakieś pytanie, możesz napisać do mnie maila. Pamiętaj, że Agata uczy również na Facebooku, a także Instagramie!

DARMOWE LEKCJE

Agata uczy na YouTube

Dla tych, którzy chcą uczyć się samodzielnie mam dobrą wiadomość! Na moim kanale YouTube zamieszczam filmy pełne hiszpańskiego. Podstawowe lekcje dla początkujących, sporo hiszpańskiej gramatyki, słownictwa i wiele innych materiałów video czeka.

Kliknij w poniższy przycisk i subskrybuj mój kanał. Dzięki temu dołączysz do naszej hiszpańskiej bandy i nie przegapisz żadnej nowej lekcji!

filmów

subskrybentów

wyświetleń