Kim jest Agata uczy?

Mam na imię Agata i lubię uczyć hiszpańskiego. Najbardziej wszystkich tych, którzy przygodę z hiszpańskim dopiero zaczynają. Właśnie dlatego materiałami, które tworzę najczęściej wspieram osoby początkujące. Nie zapominam jednak o tych, którzy swój hiszpański rozwijają już na nieco wyższych poziomach. Staram się pomagać każdemu, komu z hiszpańskim po drodze.

O mnie

Hiszpania to niewątpliwie mój drugi dom, który staram się odwiedzać jak najczęściej. Musisz wiedzieć, że wszystko co hiszpańskie, jest mi niezwykle bliskie. W 2015 skończyłam iberystykę, więc nauczycielką jestem z miłości i wykształcenia. Pracę w zawodzie zaczynałam udzielając niezliczonej ilości lekcji indywidualnych. W 2017 roku zdecydowałam w końcu stworzyć projekt Agata uczy, tak aby pomóc w nauce jeszcze większej ilości osób. To właśnie wtedy na YouTube pojawił się kanał o tej samej nazwie – Agata uczy. Do tej pory regularnie publikuję na nim darmowe lekcje. Od 2019 tworzę kursy online, które kompleksowo pomagają w nauce tego pięknego języka tysiącom osób.

Oprócz tego, na przestrzeni tych kilku lat udało mi się stworzyć już całkiem sporą bibliotekę bezpłatnych materiałów do nauki. Hasło dostępu do tych Skarbów znają wszyscy, którzy subskrybują mój newsletter. Wysyłam go w każdy wtorek. W ten sposób motywuję moich uczniów do działania. Dodatkowo, piszę bloga. Nagrywam podcast po hiszpańsku. Nawet początkujący wiele z niego rozumieją, bo nie używam w nim trudnych hiszpańskich słów. Dostępny jest zarówno na YouTube, jak i Spotify, Google Podcast czy Apple Podcast. Na Instagramie widzę się z moimi Obserwującymi praktycznie codziennie. Od poniedziałku do piątku (a czasem i częściej!) wrzucam tam nowe słówka z wymową, polecam hiszpańskie piosenki i uczę z memów, które moi uczniowie uwielbiają.

agata uczy o mnie

Dlaczego to wszystko robię?

Po prostu realizuję swoją misję. Chcę, aby każdy, bez względu na wszystko mógł uczyć się hiszpańskiego:

skutecznie, ale we własnym tempie i bez presji,

z ciekawych, kolorowych i profesjonalnych materiałów,

ciesząc się samym procesem nauki, który jest niezwykle rozwijającą przygodą.

Chcesz dać mi znać jak idzie Ci nauka z moimi kursami? Podzielić się efektami swojej językowej pracy nad hiszpańskim? Może po prostu chcesz pokazać mi zdjęcie z wycieczki do Hiszpanii? Odezwij się na hola@agatauczy.pl lub na facebookowej grupie moich uczniów. Chętnie rzucę okiem na wszystko, co związane z Twoim procesem nauki hiszpańskiego.