Video kurs hiszpańskiego od podstaw

 • Chcesz w końcu zacząć uczyć się hiszpańskiego?
 • Masz już dość wyszukiwania na własną rękę materiałów do samodzielnej nauki?
 • Nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na lekcje?

Kurs ponownie w sprzedaży od 01. do 15. kwietnia 2020. Zapisz się na listę, aby nie przegapić tego terminu!

o kursie

HISZPAŃSKI START

To kurs video do samodzielnej nauki hiszpańskiego od zera. W trakcie jego trwania poprowadzę Cię krok po kroku przez podstawowe zagadnienia dotyczące gramatyki, nauczę praktycznego słownictwa w oparciu o gotowe do użycia przykłady, a także podpowiem jak przygotować się do przyszłej komunikacji bez pustki w głowie.

Dzięki metodycznej organizacji kursu wynikającej z mojego nauczycielskiego doświadczenia, otrzymasz tylko starannie dobrane materiały dydaktyczne. Nie musisz tracić już czasu na szukanie w internecie przypadkowych treści do nauki!

co znajdziesz w kursie?

HISZPAŃSKI START #1

Moduł 1
 1. Rozgrzewka
 2. Powitania, pożegnania, dane osobowe
 3. Alfabet, wymowa, akcenty
 4. 10 pytań, które ułatwią początek nauki
 5. Co mówić, gdy poznajesz Hiszpana?
 6. Opowiedz coś o sobie
 7. Liczby od 0 do 100

Opis

W tym module wdrożysz się w kurs i nauczysz się bardzo podstawowej komunikacji. Dzięki tym lekcjom będziesz umiał przywitać się, pożegnać, a nawet powiedzieć kilka słów o sobie. Do tego literowanie własnego nazwiska czy hiszpańskie liczby do 100 nie będą miały już przed Tobą tajemnic. Co ważne, dowiesz się co mówić, gdy poznajesz Hiszpana, dzięki temu poznawanie nowych osób nie będzie już tak stresujące. 

Moduł 2

 1. Rodzaj i liczba
 2. Czas teraźniejszy: czasowniki regularne
 3. Czasowniki SER, ESTAR i TENER
 4. Czasowniki zwrotne
 5. Przydatne zaimki pytające

Opis

Moduł drugi to oswajanie podstaw gramatyki. Dowiesz się co to są rodzajniki w hiszpańskim i jak tworzyć liczbę mnogą. Ogarniesz regularny czas teraźniejszy, a także kilka praktycznych użyć czasowników być i mieć. Dodatkowo nauczysz się zadawania pytań po hiszpańsku, co ułatwi porozumiewanie się z innymi.  

Moduł 3

 1. La familia, czyli rodzina
 2. Mi dia, czyli mój dzień
 3. La casa, czyli dom
 4. La comida, czyli jedzenie
 5. La salud, czyli zdrowie

Opis

Trzeci moduł to praca ze słownictwem. Dzięki nagraniom w formie podcastów poznasz słówka związane z rodziną a także nauczysz się mówić o rzeczach, które robisz codziennie. Pomogą Ci w tym listy słów, które zawierają także przykładowe zdania z ich wykorzystaniem, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Do tego będziesz potrafić opowiedzieć o swoim domu, mieszkaniu czy nazywać owoce i warzywa. Ponadto czeka na Ciebie garść przydatnych zwrotów do wykorzystania podczas wizyty u lekarza czy na pogotowiu.

Moduł 4

 1. Czas teraźniejszy: czasowniki nieregularne
 2. Pomocne przyimki
 3. Czasownik GUSTAR
 4. Podstawy czasu przeszłego 
 5. Wyrażanie przyszłości i przypuszczeń

Opis

Kolejne podejście do gramatyki. W końcu raz a dobrze nauczysz się czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, dowiesz się jak sprytnie wykorzystać przyimki do komunikacji, a także będziesz wiedzieć jak prawidłowo posługiwać się czasownikiem gustar. Na dokładkę poznasz sposób na opanowanie podstaw czasu przeszłego, który od razu będziesz w stanie stosować, a także bez problemu będziesz opowiesz o swoich planach.

Moduł 5

 1. En el bar y en el restaurante, czyli w barze i restauracji
 2. En el hotel, czyli w hotelu
 3. El tiempo atmosférico, czyli pogoda
 4. En la ciudad, czyli w mieście
 5. En el viaje, czyli w podróży

Opis

Na koniec porządna dawka praktycznego słownictwa. Przyda Ci się ono chociaż w podróży, bo dzięki niemu zamówisz coś w restauracji, dogadasz się w hotelu czy zapytasz lokalsów o drogę.

modułów

lekcji

zadań

minut nagrań

kursantów

HISZPAŃSKI START #2

Moduł 1
 1. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki regularne
 2. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki nieregularne
 3. Czasownik PODER
 4. Mój, twój, jego, czyli zaimki dzierżawcze
 5. Tu i tam, czyli zaimki wskazujące
 6. Podstawowe porównania
 7. Wszyscy, ktoś i nikt, czyli ilości

Opis

W pierwszym module drugiej części kursu Hiszpański start po raz trzeci spotkasz się z zagadnieniami gramatycznymi. Na początek poznasz podstawy trybu rozkazującego, który jest bardzo przydatny w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Dalej opanujesz zaimki dzierżawcze i wskazujące (odpowiednio “mój”, “twój”, “tam”, “tu”). Następnie odkryjesz magiczne zastosowanie czasownika PODER, a także nauczysz się porównywać coś po hiszpańsku. Na koniec enigmatyczne hiszpańskie ilości, czyli użycie słówek takich tak “ktoś”, “nic” czy “jacyś”.

Moduł 2

 1. Wygląd zewnętrzny
 2. Charakter i osobowość
 3. Czas wolny
 4. Ubrania
 5. Zakupy
 6. Wakacje

Opis

W tej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego opanujesz słownictwo, dzięki któremu będziesz w stanie opowiedzieć o tym co lubisz robić w wolnym czasie, opiszesz wygląd czy charakter jakiejś osoby, a także bez wybierzesz się na hiszpańskie zakupy (także te ciuchowe!). Ponadto, będziesz umieć skomunikować się z Hiszpanami w trakcie swoich wakacji!

Moduł 3

 1. Proste peryfrazy
 2. Przeszłość, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Indefinido
 3. Więcej o przeszłości, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Imperfecto
 4. Czasowniki typu GUSTAR

Opis

Podczas czwartego spotkania gramatycznego na rozgrzewkę poznasz bardzo przydatne hiszpańskie peryfrazy (np. gerundio), a zaraz po tym staniesz twarzą w twarz z dwoma czasami przeszłymi. Na szczęście poznasz na nie kilka sprytnych sposobów! Na końcu nauczysz się hakować czasowniki, które działają podobnie do GUSTAR.

Moduł 4

 1. 100 najczęściej używanych czasowników z przykładami
 2. 100 najczęściej używanych przymiotników z przykładami

Opis

W ostatniej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego nauczysz się na przykładach stu najczęściej używanych czasowników w hiszpańskim. Nie zapomnimy także o przymiotnikach, ich także będzie 100!

Moduł 5

 1. Reakcje
 2. Przyimki miejsca
 3. Umawianie się 
 4. Wyrażanie opinii
 5. Godziny 
 6. Liczby do 1.000.000
 7. Liczebniki porządkowe i adresy 
 8. Miesiące, dni tygodnia i daty

Opis

W ostatnim module… dokładka! Nauczysz się reagować po hiszpańsku na przeróżne sytuacje. Dzięki nauce przyimków miejsca (pod, nad, w itd.) będziesz umieć określić lokalizację przedmiotów. Dowiesz się jak bez trudu umawiać się z kimś używając hiszpańskiego, a także wyrazisz swoją opinię w tym języku! Następnie krok po kroku poznasz sposób na to jak odpowiedzieć na pytanie: która godzina? Do tego zaznajomisz się z liczeniem aż do miliona, a także dowiesz się jak czytać hiszpańskie adresy. Na koniec poznasz miesiące, dni tygodnia i dowiesz się jak poprawnie czytać hiszpańskie daty.

CO ZYSKASZ?

Dlaczego warto kupić mój kurs?

1. Oszczędność pieniędzy

Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze! W przeliczeniu koszt jednej lekcji kursu to mniej niż 10 złotych.

2. 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Nie musisz „kupować kota w worku”. Masz aż 14 dni na przetestowanie mojego kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest on wart swojej ceny, wystarczy, że napiszesz do mnie emaila, a ja zwrócę Ci pieniądze. Zero ryzyka!

3. Solidne fundamenty

Ukończenie dwóch części kursu Hiszpański start gwarantuje Ci znajomość języka hiszpańskiego na poziomie A1.

}

4. Dwa warianty do wyboru

Sam decydujesz czy chcesz cieszyć się kursem tylko przez rok czy wolisz wracać do niego w dowolnym momencie wybierając dostęp bez ograniczeń czasowych.

5. Nieograniczony dostęp

W przeciwieństwie do tradycyjnych zajęć, w video kursie możesz wracać do każdej lekcji nieograniczoną ilość razy.

6. Jakość materiałów

Masz pewność, że materiały, z których uczysz się samodzielnie przygotowane zostały przez lektorkę hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem.

7. Oszczędność czasu

Oszczędzasz czas, który zazwyczaj poświęcasz na wyszukiwanie przypadkowych treści do nauki.

8. Zero stresu

Unikasz stresu, bo uczysz się w swoim własnym tempie, bez żadnej presji, gdziekolwiek Ci wygodnie.

1 KURS = 5 zł

UCZĄC SIĘ, POMAGASZ 🐶

Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, dlatego dodatkowo każdy zakupiony dostęp do kursu to 5 zł przekazane na pomoc dla fundacji Judyta, która opiekuje się chorymi i porzuconymi szczeniakami.

Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego! ❤️

Do tej pory zebraliśmy 805 zł 💰

tylko niektóre

OPINIE KURSANTÓW

{

"przygotowałaś naprawdę świetny kurs hiszpańskiego"

To ja dziękuję, że przygotowałaś naprawdę świetny kurs hiszpańskiego. Spodziewałam się, że materiały będą dobre, ponieważ od kilku miesięcy znam Twojego bloga i kanał na YouTube, a mimo to ich jakość przerosła moje oczekiwania. Niecały miesiąc po zakupie kursu udałam się na wyjazd do Ameryki Środkowej. Do tego czasu udało mi się przerobić tylko pierwszy moduł, więc oczywiście nie miałam szans na swobodne rozmowy po hiszpańsku, ale wielką radość sprawiało mi, że umiem się chociaż przedstawić, powiedzieć o sobie kilka słów czy dogadać cenę przejazdu taksówką dzięki znajomości liczb. Widziałam też, że lokalsi bardzo doceniali moje starania włożone w naukę ich języka. Niedługo zabieram się za przerabianie kolejnych lekcji.

GOSIA

{

"Korzystanie z kursu bardzo ułatwiło mi naukę"

Jestem licealistką i dużo wolnego czasu poświęcam na szkołę. Na kupno kursu zdecydowałam się w przeciągu 1 dnia. I ta decyzja okazała się świetna. Jak już wcześniej wspomniałam nie mam za wiele czasu, ale gdy tylko mam chwilę uwielbiam sięgnąć po laptopa, notes przeznaczony na notatki i całkowicie oddać się w ręce tego pięknego języka. Korzystanie z kursu bardzo ułatwiło mi naukę hiszpańskiego, gdyż nie tracę czasu na szukanie materiałów. Wszystkie lekcje są bardzo zrozumiałe i starannie przygotowane, a słuchanie ich to czysta przyjemność. Każdy opracowany temat daje mi ogromną ilość satysfakcji i radości. Moją przygodę z językiem hiszpańskim zaczęłam właśnie z tym kursem. Uczę się go dla siebie, chyba nie mam innego powodu, ale właśnie ten mnie motywuje najbardziej i chyba oto chodzi. W przyszłości chciałabym wybrać się w podróż do Hiszpanii i myślę, że miło byłoby mieszkańcom tego kraju gdybym starała się rozmawiać w ich ojczystym języku.

ZUZIA

{

"kurs jest bardzo dobrze przygotowany i przemyślany"

Jako osoba dopiero zaczynająca przygodę z nauką hiszpańskiego uważam, że kurs jest bardzo dobrze przygotowany i przemyślany. Materiały w nim zawarte są przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny. Dodatkowo cała oprawa wizualna również zasługuje na pochwałę. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu i z niecierpliwością czekam na kolejne. 🙂

JUSTYNA

{

"każda lekcja jest niesamowicie dopracowana"

Z całego serca polecam kurs języka hiszpańskiego autorstwa Agaty. Kurs ten jest moim zdaniem idealny do nauki tego pięknego języka dla osób, które nigdy nie miały z nim do czynienia, ale także dla takich, które – tak jak to było u mnie – od jakiegoś czasu próbują się go nauczyć, ale ich wiedza jest bardzo wyrywkowa i nieuporządkowana. Uważam, że budowa kursu jest znakomicie przemyślana, a wszystkie przygotowane materiały mają najwyższą możliwą jakość. Każdy moduł i każda lekcja jest niesamowicie dopracowana i zawiera całe mnóstwo przydatnych treści. Nie brakuje w nim także elementów humorystycznych, dzięki którym przyswajanie sobie materiału jest czystą przyjemnością. To, co dodatkowo ujęło mnie w kursie Hiszpański start #1 to bardzo przyjemny głos Agaty, która samym sposobem prowadzenia lekcji zachęca do nauki. Dzięki temu kurs wciąga niczym seriale na Netflixie – „jeszcze tylko jedna lekcja…” 🙂 Kurs jest jest tak bardzo rozbudowany, że spokojnie wystarczy na wiele tygodni nauki. Myślę, że jest wart o wiele więcej niż kosztuje. Widać, że Agata to dziewczyna z pasją, dla której nauczanie hiszpańskiego to nie tyle sposób na dorobienie się, co po prostu życiowa misja. Dodatkowym plusem tego kursu jest bonus w postaci dostępu do grupy na Facebooku, gdzie wspólnie się wspieramy i rozwiewamy wszelkie wątpliwości oraz miło spędzamy czas! Tak pozytywna i pełna motywacji grupa na Facebooku to rzadkość! Nie dostrzegłam żadnych minusów tego kursu, a efekty jakie dzięki niemu osiągnęłam przerosły moje oczekiwania, dlatego szczerze zachęcam do wyruszenia w niesamowitą podróż z językiem hiszpańskim właśnie w towarzystwie Agaty. ¡Muchas gracias, mi profe! 🙂

KINGA

{

"Kupiłbym go ponownie, gdybym go nie miał"

Z niepokojem zacząłem przeglądać lekcje, ale już od samego początku, od „Rozgrzewki” wiedziałem że będzie dobrze. Kurs jest przygotowany solidnie i w bardzo przystępny sposób Agata wyjaśnia meandry języka hiszpańskiego. Muszę pochwalić również cały layout poszczególnych lekcji. Kolorystyka i czcionka są tak dobrane że człowiek chce do tego wracać. No ale to kobieta robiła to wiadomo, że ma zmysł artystyczny. 😉 Po każdym module jest zeszyt ćwiczeń gdzie możemy sprawdzić jak dobrze przyswoiliśmy wiedzę z danego modułu. W osobnym pliku mamy rozwiązania. Niby proste i oczywiste rozwiązanie, a takie skuteczne! Szczerze mogę polecić kurs języka hiszpańskiego przygotowany przez Agatę. Kupiłbym go ponownie gdybym go nie miał.

PRZEMEK

{

"oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty"

Ten kurs hiszpańskiego jest podzielony na idealne części. Zwykle trudno mi znaleźć 60 minut czasu non stop, więc szukam seriali, które trwają do pół godziny. Teraz w tych przerwach oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty i często zaczynam właśnie od nich. 😀 Super, że mogę powracać do danej lekcji tyle razy, ile potrzebuję, jeszcze lepiej, że są dostępne transkrypcje, bym mogła sobie podkreślać najważniejsze rzeczy, a najlepiej, że jest opcja mp3, by w półśnie w autobusie jeszcze raz utrwalić sobie to, czego uczyłam się poprzedniego dnia. Pod względem formy naprawdę nie trafiłam na drugi taki kurs i bardzo za to dostosowanie się pod różne typy i możliwości uczenia – dziękuję. <3

EWELINA

DOSTĘP

JAK MOGĘ KUPIĆ KURS?

HISZPAŃSKI START #1

Kolejna możliwość dołączenia do kursu już od 1. do 15. kwietnia 2020! Zapisz się na listę osób oczekujących, aby nie przegapić tego terminu.

DOSTĘP NA ROK ⏳

 199,00
 189,00 zł
Co otrzymujesz?


 • Dostęp do kursu na rok wraz z jego aktualizacjami
 • Gwarancję 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Materiały do nauki o wartości minimum 1500 zł
 • 27 interesujących lekcji 
 • Ponad 6,5 godzin nagrań
 • Zeszyty ćwiczeń w PDF do każdego z pięciu modułów wraz z rozwiązaniami
 • Możliwość pobrania każdej lekcji w formie MP3
 • Zestawy wirtualnych fiszek w aplikacji Quizlet
 • Listy słownictwa i praktycznych wyrażeń
 • Transkrypcję każdej lekcji w formie PDF
 • Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na FB ze wsparciem
 • Testy sprawdzające po każdym module
 • Sesje pytań i odpowiedzi na żywo raz w miesiącu
 • Maile motywujące raz w miesiącu

DOSTĘP NA ZAWSZE ♾️

 299,00
 279,00 zł
Co otrzymujesz?


 • Dostęp bez ograniczenia czasowego wraz ze wszystkimi aktualizacjami w przyszłości
 • Gwarancję 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Materiały do nauki o wartości minimum 1500 zł
 • 27 interesujących lekcji 
 • Ponad 6,5 godzin nagrań
 • Zeszyty ćwiczeń w PDF do każdego z pięciu modułów wraz z rozwiązaniami
 • Możliwość pobrania każdej lekcji w formie MP3
 • Zestawy wirtualnych fiszek w aplikacji Quizlet
 • Listy słownictwa i praktycznych wyrażeń
 • Transkrypcję każdej lekcji w formie PDF
 • Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na FB ze wsparciem
 • Testy sprawdzające po każdym module
 • Sesje pytań i odpowiedzi na żywo raz w miesiącu
 • Maile motywujące raz w miesiącu

HISZPAŃSKI START #2

Kolejna możliwość dołączenia do kursu już od 1. do 15. kwietnia 2020! Zapisz się na listę osób oczekujących, aby nie przegapić tego terminu.

DOSTĘP NA ROK ⏳

 199,00
 189,00 zł
Co otrzymujesz?


 • Dostęp do kursu na rok wraz z jego aktualizacjami
 • Gwarancję 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Materiały do nauki o wartości minimum 1500 zł
 • 27 interesujących lekcji 
 • Zeszyty ćwiczeń w PDF do każdego z pięciu modułów wraz z rozwiązaniami
 • Możliwość pobrania każdej lekcji w formie MP3
 • Zestawy wirtualnych fiszek w aplikacji Quizlet
 • Listy słownictwa i praktycznych wyrażeń
 • Transkrypcję każdej lekcji w formie PDF
 • Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na FB ze wsparciem

DOSTĘP NA ZAWSZE ♾️

 299,00
 279,00 zł
Co otrzymujesz?


 • Dostęp bez ograniczenia czasowego wraz ze wszystkimi aktualizacjami
 • Gwarancję 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Materiały do nauki o wartości minimum 1500 zł
 • 27 interesujących lekcji 
 • Zeszyty ćwiczeń w PDF do każdego z pięciu modułów wraz z rozwiązaniami
 • Możliwość pobrania każdej lekcji w formie MP3
 • Zestawy wirtualnych fiszek w aplikacji Quizlet
 • Listy słownictwa i praktycznych wyrażeń
 • Transkrypcję każdej lekcji w formie PDF
 • Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na FB ze wsparciem

KUP TANIEJ W PAKIECIE

Chcesz sprawić sobie obie części kursu? Mam dla Ciebie wyjątkowy pakiet, dzięki któremu sporo zaoszczędzisz.

DOSTĘP NA ROK ⏳

 398,00
 319,00 zł
PAKIET HISZPAŃSKI START #1 + #2

DOSTĘP NA ZAWSZE ♾️

 598,00
 519,00 zł
PAKIET HISZPAŃSKI START #1 + #2

DO OTWARCIA SPRZEDAŻY POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

O autorce

Kim jestem?

Od kilku lat jestem dyplomowaną lektorką języka hiszpańskiego i specjalizuję się nauczaniu online. Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę, w której uczę na indywidualnych lekcjach prowadzonych przez internet i tworzę autorskie kursy video przeznaczone do samodzielnej nauki. Dodatkowo regularnie publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego na swoim kanale YouTube. Moi kursanci mieszkają w różnych zakątkach świata, od Kataru po Stany Zjednoczone! To możliwość nauki przez internet sprawiła, że odległość między uczniem a nauczycielem nie ma już znaczenia. 

kurs hiszpańskiego online lekcje języka hiszpańskiego przez skype agata uczy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na jak długo dostanę dostęp do kursu?

To zależy od tego jaką opcję wybierzesz podczas zakupu. Do wyboru masz dwa warianty dostęp do kursu na 12 miesięcy lub opcję bez ograniczeń czasowych. W tym czasie możesz wracać do niego tyle razy, ile tylko zechcesz. Dodatkowo otrzymasz dostęp do wszelkich aktualizacji i modyfikacji kursu.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Dodaj kurs do koszyka przyciskiem Zamów. Następnie klikając Przejdź do kasy zostaniesz przekierowany do formularza zamówienia. Wypełnij go i kliknij Zamawiam i płacę. Przejdziesz na stronę bezpiecznego systemu płatniczego tPay, gdzie można dokonać tzw. szybkiej płatności bezpośrednio z Twojego konta. Jest też możliwość skorzystania wysłania płatności zwykłym przelewem lub kartą.

Jeśli masz problem z płatnością, skontaktuj się ze mną jak najszybciej: hola@agatauczy.pl

Czy po zakupie otrzymam fakturę VAT?

Mój kurs to usługa edukacyjna, jest zwolniona z podatku VAT. Możesz jednak otrzymać fakturę bez VAT. Wpisz proszę swoje pełne dane do zamówienia w formularzu „Dane do faktury”. Fakturę otrzymasz na adres email w ciągu 24h.

Czy można płacić w euro?

Tak, za kurs można zapłacić w innej walucie za pośrednictwem usługi PayPal lub z pomocą tzw. przelewu SEPA (Europayments). Jak działa przelew SEPA? Zerknij na: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-platnosci-z-zagranicy.