A1 – A2
Hiszpański start
01-31.01.2023

KURS WIDEO OD ZERA DO A2

Naucz się hiszpańskiego od podstaw

Opanuj hiszpański od zera na kursie, który daje szybkie efekty. Z gotowym planem, wartościowymi materiałami i wsparciem doświadczonej lektorki.

Serio, nauka hiszpańskiego od podstaw nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki nowoczesnej platformie z lekcjami wideo, grami językowymi, fiszkami uczysz się gdzie i kiedy chcesz. Bez stresu i presji.

Dołącz do 5956 uczniów 🚀

HISZPAŃSKI START

hiszpański start kurs online

HOLA, JESTEM AGATA

i lubię uczyć hiszpańskiego. W 2015 skończyłam iberystykę, więc nauczycielką jestem z miłości i wykształcenia. Pracę w zawodzie zaczynałam udzielając niezliczonej ilości lekcji indywidualnych. W 2017 roku zdecydowałam w końcu stworzyć projekt Agata uczy, tak aby pomóc w nauce jeszcze większej ilości osób. To właśnie wtedy na YouTube pojawił się kanał o tej samej nazwie. Od 2019 tworzę kursy online, które kompleksowo pomagają w nauce tego pięknego języka tysiącom osób.

Dlaczego to wszystko robię? Realizuję swoją misję. Chcę, aby każdy, bez względu na wszystko mógł uczyć się hiszpańskiego skutecznie, ale we własnym tempie i bez presji. Do tego z ciekawych, kolorowych i profesjonalnych materiałów. Ciesząc się samym procesem nauki, który jest niezwykle rozwijającą przygodą.

60.700

widzów

20.000

obserwujących

34.500

obserwujących

8700

fanów

NAUKA HISZPAŃSKIEGO MOŻE BYĆ ŁATWA

Hiszpański to taki piękny, melodyjny język. Słyszysz w radiu hiszpańską piosenkę i od razu czujesz się jak na wakacjach na Majorce albo słonecznej Dominikanie. A gdyby tak kiedyś wyprowadzić się do Barcelony albo Walencji? W końcu zwolnić, zacząć czerpać radość z życia tak jak Hiszpanie? Albo dogadać się bez stresu w trakcie urlopu. Właśnie dlatego trzeba zabrać się w końcu za hiszpański. Jednak na drodze do jego opanowania często stoją:

❌ wieczny brak czasu,
❌ drogie lekcje indywidualne,
❌ mały wybór dobrych nauczycieli,
❌ brak planu nauki,
❌ brak systematyczności i wytrwałości.

Przeszkody to także Twoje własne przekonania:
🙁 „nie dam rady nauczyć się nowego języka”,
🙁 „nie mam talentu do języków”,
🙁 „znów będę mieć słomiany zapał”
🙁 „przecież wystarczy mi angielski”,

To wszystko przekłada się na odpuszczanie nauki. Szkoda, bo dzięki hiszpańskiemu nasze życie staje się ciekawsze, a samoocena szybuje w górę.

Wierzę jednak, że nauczysz się hiszpańskiego. I z największą przyjemnością Ci w tym pomogę. Jak?

Hiszpański Start to pierwszy tak kompleksowy kurs do nauki hiszpańskiego w polskim internecie, z którego skorzystało już prawie 5000 osób. Dzięki niemu:

🇪🇸 nauczysz się hiszpańskiego w swoim własnym tempie, bez stresu, małymi krokami,
🌎 dogadasz się z lokalsami w trakcie podróży czy po przeprowadzce do Hiszpanii czy innych krajów hiszpańskojęzycznych,
💼 wyróżnisz się na rynku pracy dodając do swojego CV znajomość kolejnego języka,
😉 zaimponujesz innym ludziom mając ciekawe i pożyteczne hobby,
💪 poszerzysz swoje horyzonty i zwiększysz swoją pewność siebie.

Nawet jeśli na co dzień nie masz zbyt wiele czasu na naukę. Korzystasz z nowoczesnej platformy do nauki języków, dostępnej 24/7. Nie musisz już dostosowywać się do grafiku lektora. Uczysz się dokładnie wtedy, kiedy masz ochotę. Barierę językową przełamujesz na bonusowych konsultacjach, pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki. Motywację czerpiesz od innych uczestników.

Wszystko po to, aby nauka hiszpańskiego była przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna! W końcu to właśnie dlatego stworzyłam kurs Hiszpański Start. Idealny sposób na opanowanie hiszpańskiego od zupełnego zera lub szybką powtórkę podstaw.

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Trzy części kursu Hiszpański Start obejmują całość materiału, który składa się na poziomy A1 i A2. Oznacza to, że kurs jest idealny dla osób uczących się od zera, które potrzebują dobrze opanować podstawy hiszpańskiego.

Nauczysz się tego samego, co na dobrej jakości kursie indywidualnym lub grupowym. Różnica? Wszystkie lekcje są już nagrane, więc korzystasz z nich wtedy, kiedy chcesz. Wracasz do nich tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz dostosowywać się do grafiku nauczyciela. Przy okazji oszczędzasz sporo pieniędzy, bo kurs wideo jest zdecydowanie tańszy od lekcji indywidualnych.

Poniżej znajdziesz pełen spis tematów, które poruszamy w poszczególnych częściach kursu.

HISZPAŃSKI START 1

Moduł 1

v

zwroty

 1. Rozgrzewka
 2. Powitania, pożegnania, dane osobowe
 3. Alfabet, wymowa, akcenty
 4. 10 pytań, które ułatwią początek nauki
 5. Co mówić, gdy poznajesz Hiszpana?
 6. Opowiedz coś o sobie
 7. Liczby od 0 do 100

W tym module wdrożysz się w kurs i nauczysz się bardzo podstawowej komunikacji. Dzięki tym lekcjom będziesz umiał przywitać się, pożegnać, a nawet powiedzieć kilka słów o sobie. Do tego literowanie własnego nazwiska czy hiszpańskie liczby do 100 nie będą miały już przed Tobą tajemnic. Co ważne, dowiesz się co mówić, gdy poznajesz Hiszpana, dzięki temu poznawanie nowych osób nie będzie już tak stresujące. 

Moduł 2

h

gramatyka

 1. Rodzaj i liczba
 2. Czas teraźniejszy: czasowniki regularne
 3. Czasowniki SER, ESTAR i TENER
 4. Czasowniki zwrotne
 5. Przydatne zaimki pytające

Moduł drugi to oswajanie podstaw gramatyki. Dowiesz się co to są rodzajniki w hiszpańskim i jak tworzyć liczbę mnogą. Ogarniesz regularny czas teraźniejszy, a także kilka praktycznych użyć czasowników być i mieć. Dodatkowo nauczysz się zadawania pytań po hiszpańsku, co ułatwi porozumiewanie się z innymi.

Moduł 3

d

słownictwo

 1. La familia, czyli rodzina
 2. Mi día, czyli mój dzień
 3. La casa, czyli dom
 4. La comida, czyli jedzenie
 5. La salud, czyli zdrowie

Trzeci moduł to praca ze słownictwem. Dzięki nagraniom w formie podcastów poznasz słówka związane z rodziną a także nauczysz się mówić o rzeczach, które robisz codziennie. Pomogą Ci w tym listy słów, które zawierają także przykładowe zdania z ich wykorzystaniem, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Do tego będziesz potrafić opowiedzieć o swoim domu, mieszkaniu czy nazywać owoce i warzywa. Ponadto czeka na Ciebie garść przydatnych zwrotów do wykorzystania podczas wizyty u lekarza czy na pogotowiu.

Moduł 4

h

gramatyka

 1. Czas teraźniejszy: czasowniki nieregularne
 2. Pomocne przyimki
 3. Czasownik GUSTAR
 4. Podstawy czasu przeszłego
 5. Wyrażanie przyszłości i przypuszczeń

Kolejne podejście do gramatyki. W końcu raz a dobrze nauczysz się czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, dowiesz się jak sprytnie wykorzystać przyimki do komunikacji, a także będziesz wiedzieć jak prawidłowo posługiwać się czasownikiem gustar. Na dokładkę poznasz sposób na opanowanie podstaw czasu przeszłego, który od razu będziesz w stanie stosować, a także bez problemu będziesz opowiesz o swoich planach.

Moduł 5

d

słownictwo

 1. Jestem w podróży
 2. Jem na mieście
 3. Nocuję w hotelu
 4. Wynajmuję mieszknie
 5. Zwiedzam miasto

Moduł Hiszpańskie sytuacje to duża porcja praktycznego słownictwa i zwrotów. Dzięki niemu dogadasz się z lokalsami podczas podróży: zamówisz jedzenie w restauracji, barze czy kawiarni. Bez problemu zameldujesz się w hotelu lub zgłosisz ewentualne problemy. I to właśnie… po hiszpańsku!

LEKCJI

Dzięki którymi poznasz zwroty, słownictwo i gramatykę ułatwiające początek nauki.

MINUT NAGRAŃ

Niezbędnej wiedzy pozwalającej na budowanie pierwszych, podstawowych wypowiedzi.

ZADAŃ

Wystarczy na przetrenowanie wszystkich słówek, zwrotów i gramatyki z tej części kursu.

FISZEK

HISZPAŃSKI START 2

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki regularne
 2. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki nieregularne
 3. Czasownik PODER
 4. Mój, twój, jego, czyli zaimki dzierżawcze
 5. Tu i tam, czyli zaimki wskazujące
 6. Podstawowe porównania
 7. Wszyscy, ktoś i nikt, czyli ilości

W pierwszym module drugiej części kursu Hiszpański start po raz trzeci spotkasz się z zagadnieniami gramatycznymi. Na początek poznasz podstawy trybu rozkazującego, który jest bardzo przydatny w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Dalej opanujesz zaimki dzierżawcze i wskazujące (odpowiednio “mój”, “twój”, “tam”, “tu”). Następnie odkryjesz magiczne zastosowanie czasownika PODER, a także nauczysz się porównywać coś po hiszpańsku. Na koniec enigmatyczne hiszpańskie ilości, czyli użycie słówek takich tak “ktoś”, “nic” czy “jacyś”.

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El aspecto físico, czyli wygląd zewnętrzny
 2. El carácter y la personalidad, czyli charakter i osobowość
 3. Tiempo libre ,czyli czas wolny
 4. La ropa, czyli ubrania
 5. Las compras, czyli zakupy
 6. Las vacaciones, czyli na wakacjach

W tej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego opanujesz słownictwo, dzięki któremu będziesz w stanie opowiedzieć o tym co lubisz robić w wolnym czasie, opiszesz wygląd czy charakter jakiejś osoby, a także bez wybierzesz się na hiszpańskie zakupy (także te ciuchowe!). Ponadto, będziesz umieć skomunikować się z Hiszpanami w trakcie swoich wakacji!

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Proste peryfrazy
 2. Czasowniki typu GUSTAR
 3. Przeszłość, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Indefinido
 4. Więcej o przeszłości, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Imperfecto
 5. Trochę o Pretérito Perfecto

Podczas czwartego spotkania gramatycznego na rozgrzewkę poznasz bardzo przydatne hiszpańskie peryfrazy (np. gerundio). Nauczysz się też hakować czasowniki, które działają podobnie do GUSTAR, a zaraz po tym staniesz twarzą w twarz z trzema czasami przeszłymi. Na szczęście poznasz na nie kilka sprytnych sposobów!

MODUŁ 4

d

słownictwo

 1. 100 najczęściej używanych czasowników z przykładami
 2. 100 najczęściej używanych przymiotników z przykładami

W ostatniej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego nauczysz się na przykładach stu najczęściej używanych czasowników w hiszpańskim. Nie zapomnimy także o przymiotnikach, ich także będzie 100!

MODUŁ 5

v

zwroty

 1. Reakcje
 2. Przyimki miejsca
 3. Wyrażanie opinii
 4. Godziny
 5. Umawianie się
 6. Liczby do 1.000.000
 7. Liczebniki porządkowe i adresy
 8. Miesiące, dni tygodnia i daty

W ostatnim module… dokładka! Nauczysz się reagować po hiszpańsku na przeróżne sytuacje. Dzięki nauce przyimków miejsca (pod, nad, w itd.) będziesz umieć określić lokalizację przedmiotów. Dowiesz się jak bez trudu umawiać się z kimś używając hiszpańskiego, a także wyrazisz swoją opinię w tym języku! Następnie krok po kroku poznasz sposób na to jak odpowiedzieć na pytanie: która godzina? Do tego zaznajomisz się z liczeniem aż do miliona, a także dowiesz się jak czytać hiszpańskie adresy. Na koniec poznasz miesiące, dni tygodnia i dowiesz się jak poprawnie czytać hiszpańskie daty.

LEKCJI

Pozwalających na coraz bardziej zaawansowaną naukę hiszpańskiego, wprowadzających na poziom A2.

MINUT NAGRAŃ

Dzięki którym pogłębisz swoją znajomość hiszpańskiej gramatyki oraz wyraźnie poszerzysz słownictwo.

ZADAŃ

Ta ilość zadań i gier językowych pozwala starannie przećwiczyć coraz trudniejszy materiał.

FISZEK

HISZPAŃSKI START 3

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Czas przyszły, czyli Futuro Imperfecto
 2. I tryb warunkowy
 3. Podstawy Subjuntivo Presente
 4. Użycie “se”
 5. Stopień najwyższy

W trzeciej części kursu znajdziesz materiały do nauki na poziomie A2. Pierwszy moduł to zapoznanie się z czasem przyszłym Futuro Imperfecto, ale także z pierwszym trybem warunkowym. To tematy, które są ściśle ze sobą związane. Następnie poznasz podstawy trybu Subjuntivo. Mała, początkowa dawka tego zagadnienia, aby każdy kursant mógł powoli oswajać się z tym tematem. Moduł pierwszy HS3 to także nauka użycia “se” w hiszpańskim, a także tworzenia stopnia najwyższego przymiotników. 

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El trabajo, czyli praca
 2. Los animales, czyli zwierzęta
 3. El deporte, czyli sport
 4. El medio ambiente, czyli środowisko naturalne
 5. 25 ciekawych powiedzonek
Moduł drugi to nauka słownictwa. Jesteś już nieco mniej początkujący, dlatego i kategorie są już nieco bardziej zaawansowane. Słówka związane ze sportem, pracą czy środowiskiem naturalnym i ekologią w dzisiejszym świecie na pewno się przydadzą. Do tego dla rozluźnienia nazwy zwierząt po hiszpańsku, a także 25 wybranych przeze mnie hiszpańskich powiedzonek, które z pewnością wzbogacą Twój zasób słownictwa i zwrotów. 

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Wstęp do „komplementów”
 2. Complemento directo (teoria)
 3. Complemento directo (praktyka)
 4. Complemento indirecto (teoria)
 5. Complemento directo (praktyka)
 6. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (teoria)
 7. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (praktyka)
Docierasz już do jednego z trudniejszych zagadnień na tym etapie. Dopełnienia. Complemento Directo i Indirecto sprawia problem wielu osobom, które dzielnie uczą się hiszpańskiego. W tym module rozkładamy oba tematy na czynniki pierwsze i krok po kroku uczymy się ich używać. Obserwujemy, porównujemy i… wdrażamy do Twojej codziennej komunikacji!

MODUŁ 4

z

słuchanie

 1. En el aeropuerto, czyli na lotnisku
 2. En la estación de tren, czyli na dworcu
 3. En el hotel, czyli w hotelu
 4. En el restaurante, czyli w restauracji
 5. En la consulta del médico, czyli u lekarza
Czas na ćwiczenie słuchania. Z pomocą syntezatora opartego na sztucznej inteligencji przygotowałam praktyczne dialogi w formacie audio, aby każdy estudiante miał szansę sprawdzić w bezpiecznych warunkach jak ma się jego słuchanie po hiszpańsku. Wszystko oparte na życiowych sytuacjach: na lotnisku, na dworcu, w hotelu, w restauracji czy u lekarza.

MODUŁ 5

czytanie

 1. Banderas (opowiadanie)
 2. El cumpleaños poco feliz (opowiadanie)
 3. La gatita (opowiadanie)
Na koniec czytanie, które pozwoli Ci na utrwalenie struktur gramatycznych poznanych w kursie a także wzbogacenie słownictwa. 3 opowiadania wraz z ćwiczeniami i grami językowymi z pewnością ułatwią Ci ćwiczenie tej sprawności.

LEKCJI

Uzupełniających wiedzę z pierwszej i drugiej części kursu, dzięki którym kursanci osiągają poziom A2.

MINUT NAGRAŃ

Oprócz nagrań gramatycznych i dotyczących słownictwa w tej części kursu pojawiają się praktyczne dialogi.

ZADANIA

Taka porcja ćwiczeń to okazja do porządnego utrwalenia wszystkich zagadnień z kursu i słownictwa.

FISZKI

Hiszpański Start od środka

Chcesz wiedzieć jak kurs wygląda od środka? Obejrzyj to wideo! Oprowadzę Cię w nim krok po kroku po platformie, na której znajdują się wszystkie lekcje. Sam ocenisz jak wygląda struktura kursu, zobaczysz gdzie znaleźć poszczególne lekcje, gry językowe, zeszyty ćwiczeń oraz testy sprawdzające. Prosto i przejrzyście.

Jak wyglądają lekcje?

Zobacz wyglądają przykładowe wideolekcje z kursu. Dzięki temu na własne oczy przekonasz się, że nauka hiszpańskiego ze mną to nic trudnego. Wszystko tłumaczę powoli i jasno. A na dodatek każdą lekcję możesz odtworzyć dowolną ilość razy! Zagadnienia, słownictwo, przykłady są praktyczne i gotowe do użycia w życiu codziennym.

Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń?

Każde zagadnienie z kursu trenujesz za pomocą gier językowych (możesz zobaczyć jak działają w darmowej lekcji próbnej), a także korzystając ze specjalnych zeszytów ćwiczeń w PDF. Możesz je tradycyjnie wydrukować, ale także uzupełniać na komputerze, tablecie czy telefonie. Wszystko sprawdzasz z kluczem odpowiedzi, więc uczysz się bez obaw.

hiszpański start ćwiczenia pdf
 1. Ćwiczenia z tekstem

Szczegóły wkrótce.

hiszpański start certyfikat

CERTYFIKAT

Po zaliczeniu testu podsumowującego wiedzę otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

SPECJALNE BONUSY

Konsultacje na żywo

Na kursie każdy uczeń ma zapewnione wsparcie. Można zapisać się na grupowe, bezpłatne konsultacje na komunikatorze Zoom (raz w tygodniu). To właśnie wtedy każdy kursant może bezpośrednio zadać mi pytanie. W ten sposób wyjaśniamy sobie językowe wątpliwości. Nie są to jednak typowe lekcje z omówieniem jakichś tematów. To luźne spotkania, chociaż czasem udaje nam się już rozmawiać po hiszpańsku! Konsultacje nie są obowiązkowe, ale warto na nie przychodzić, aby motywować się do nauki. Kursanci niesamowicie inspirują się nawzajem!

Ebook + audiobook

Przy zakupie kursu Hiszpański Start każdy kursant otrzyma specjalny BONUS: zestaw ebook + audiobook po hiszpańsku na poziomie A2, czyli coś w sam raz dla początkujących. To krótka, ale ciekawa historyjka, która pomoże Ci w nauce. Do tego specjalne gry językowe ułatwiające zapamiętywanie nowych słówek a także zestaw 71 fiszek. Wszystko po to, aby móc z łatwością trenować hiszpański!

Aktualizacje kursu

Zależy mi, aby moi uczniowie mogli uczyć się z najwyższej jakości materiałów w dobrej cenie. Właśnie dlatego kurs jest regularnie aktualizowany pod względem technicznym i merytorycznym bez dodatkowych opłat.

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2024

ILE ZAJMUJE NAUKA NA KURSIE?

Wszystko zależy od tego z jaką częstotliwością i zaangażowaniem podejdziesz do nauki. Moi najlepsi uczniowie wskazali, że przy regularnej pracy z kursem, minimum 3-4 razy w tygodniu, ukończyli wszystkie lekcje średnio po 281 dniach.

OPINIE KURSANTÓW

Nie jesteś pewien czy to kurs jest dla Ciebie? Zobacz co o Hiszpańskim Starcie mówią jego dotychczasowi uczestnicy:

Opinie pochodzą od klientów, którzy korzystali z kursu on-line. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.

Do kursu dołączyło już 5956 uczniów.

OPANUJ HISZPAŃSKI W 3 KROKACH

1. Dołącz do kursu online

Cena pojedynczej lekcji w kursie, niezależnie od opcji, którą wybierzesz na pewno nie przekroczy 20 zł.

i

2. Ucz się we własnym tempie

Unikasz stresu i nie tracisz czasu, bo materiały, z których korzystasz przygotowała doświadczona lektorka.

3. Zacznij mówić po hiszpańsku

Ukończenie trzech części kursu gwarantuje Ci znajomość hiszpańskiego na poziomie A2.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Ponad 5500 uczniów to najlepszy dowód na to, że kurs to dobra inwestycja w swój hiszpański. Bardzo zależy mi na wysokiej jakości materiałów. Wybrane opinie, które możesz przeczytać wyżej tylko to potwierdzają. Jeśli mimo to nadal się wahasz, spokojnie. Nie musisz kupować kota w worku.

Masz aż 14 dni na przetestowanie mojego kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest wart swojej ceny lub po prostu spodziewałeś się czegoś innego, wystarczy, że napiszesz do mnie mail. Ja zwrócę Ci całą kwotę od razu po Twoim zgłoszeniu. Zależy mi, aby wszyscy moi uczniowie mieli poczucie, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Serio, zero ryzyka!

CENNIK

Poniżej znajdziesz dokładny cennik kursu. Kliknij w odpowiedni przycisk i wybierz między dostępem na zawsze lub opcją dostępu na rok.

Dostęp na zawsze

Dostęp na rok

HISZPAŃSKI START 1+2+3

679 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 67,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

84 lekcje wideo

N

283 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 300 gier językowych

N

4933 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

HISZPAŃSKI START 1+2

579 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 57,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

55 lekcji wideo

N

190 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 200 gier językowych

N

4099 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

HISZPAŃSKI START 1

339 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 33,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 lekcji wideo

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

1999 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

WYBIERANY PRZEZ 82% UCZNIÓW

HISZPAŃSKI START 1+2+3

879 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 87,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp bez limitu czasowego

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

84 lekcje wideo

N

283 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 300 gier językowych

N

4933 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

WYBIERANY PRZEZ 82% UCZNIÓW

HISZPAŃSKI START 1+2

779 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 77,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp bez limitu czasowego

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

55 lekcji wideo

N

190 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 200 gier językowych

N

4099 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

WYBIERANY PRZEZ 82% UCZNIÓW

HISZPAŃSKI START 1

439 zł

płatność jednorazowa

lub 10 rat po 43,90 zł z PayU Raty 0%
bez ukrytych kosztów

N

Dostęp bez limitu czasowego

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 lekcji wideo

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

1999 fiszek

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy

SPECJALNE BONUSY

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Aktualizacje kursu

Jak kupić kurs na raty?

Kurs możesz zakupić na raty 0% za pośrednictwem PayU (ta opcja dostępna jest przy zakupach powyżej 300 zł). Aby to zrobić kliknij w zielony przycisk Kup teraz pod wybraną opcją kursu, następnie przycisk Przejdź do płatności i wypełnij formularz zamówienia. Dalej, wybierz jako formę płatności Raty PayU 0%. Następnie kliknij przycisk Kupuję i płacę. Na ekranie pojawi się możliwość wyboru ilości rat. Możesz wybrać pomiędzy zakupem na 5 lub 10 spłat (to te zaznaczone na kolor niebieski). Jeśli potrzebujesz, raty zawsze możesz spłacić wcześniej.

‌Następnie, kliknij w przycisk Przejdź do wniosku i postępuj zgodnie z informacjami na stronie. Pamiętaj, że weryfikacja Twojego wniosku może trochę potrwać, dlatego nie odkładaj zakupu na ostatnią chwilę. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu, wyślemy Ci maila z dostępem do kursu, a wtedy… śmiało możesz rozpocząć naukę!

Raty PayU 0%

NADAL SIĘ WAHASZ?

Rozumiem. Dlatego mam dla Ciebie pełną, darmową lekcję próbną z kursu. Zostaw mi swój adres e-mail. Wyślę Ci dostęp w kilka sekund. Po otrzymaniu wiadomości i kliknięciu w link potwierdzający, zobaczysz hasło do strony agatauczy.pl/hiszpanskistart/demo. Zamieściłam tam przykładową wideolekcję, gry językowe, zeszyt ćwiczeń oraz klucz odpowiedzi.

Ucząc się, pomagasz 🐶

Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, dlatego dodatkowo każdy zakupiony dostęp do kursu to 5 zł przekazane na pomoc dla fundacji Judyta, która opiekuje się chorymi i porzuconymi szczeniakami.

Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego! ❤️

Do tej pory wspólnie zebraliśmy 28 975 zł

fundacja judyta kurs hiszpańskiego

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

🔐 Dostęp do kursu

Czy na kursie otrzymuję dostęp od razu do wszystkich poziomów i modułów?

Tak! Od razu po zakupie wysyłamy mail z dostępem do wszystkich modułów kursu.

Czy mogę korzystać z kursu bez stałego dostępu do internetu?

Tak, ponieważ duża część materiałów z kursu, np. transkrypcje lekcji, zeszyty ćwiczeń (PDF) czy nagrania audio (mp3) można pobrać i korzystać z nich bez dostępu do internetu.

Czy mogę korzystać z kursu na tablecie/telefonie?

Tak, wystarczy, że zalogujesz się do platformy przez przeglądarkę internetową na swoim tablecie czy telefonie. Dzięki temu bez problemu odtworzysz wszystkie lekcje wideo. Dodatkowo, zeszyty ćwiczeń, mimo, że dostępne w formacie PDF można wypełniać bez konieczności ich drukowania.

Kiedy otrzymam dane do logowania do kursu?

Mail z danymi do logowania na platformę kursu jest wysyłany automatycznie po zakupie. Jeśli nie możesz go znaleźć, w pierwszej kolejności sprawdź zakładkę typu Oferty lub SPAM na swojej skrzynce mailowej. Jeśli tam również go nie ma, zgłoś to na kontakt@agatauczy.pl.

Kiedy zaczyna się kurs?
HISZPAŃSKI START to kurs wideo. Oznacza to to, że każdy uczeń od razu po zakupie otrzymuje dostęp do wszystkich lekcji. Dlatego to Ty decydujesz kiedy rozpoczniesz naukę. Uczysz się w swoim własnym tempie, wtedy kiedy Ci pasuje.
Czy na kursie jest jakiś limit miejsc?
Nie, ponieważ HISZPAŃSKI START to kurs z nagranymi wcześniej lekcjami wideo, zatem nie ma limitu miejsc, który ograniczałby dostęp do materiałów.
Czy istnieje możliwość dokupienia pojedynczych części kursu?
Kursanci, którzy posiadają już jakąkolwiek część kursu Hiszpański Start, mogą dokupić pozostałe części w dowolnym momencie zgodnie z następującym cennikiem:

Hiszpański Start 2 na rok: 279 zł
Hiszpański Start 2 na zawsze: 379 zł

Hiszpański Start 3 na rok: 299 zł
Hiszpański Start 3 na zawsze: 399 zł

Najbardziej opłacalną opcją zawsze będzie zakup od razu pełnego pakietu kursu (można skorzystać z rat 0%).

Czy po zakupie mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak. Jeśli już raz dokonasz zakupu kursu, np. na 12 miesięcy, możesz przedłużyć go później z rabatem -45% od obecnej ceny wybranej opcji.

Najbardziej opłacalną opcją zawsze będzie zakup od razu pełnego pakietu kursu na zawsze (można skorzystać z rat 0%).

Czy jeśli chcę wykupić więcej niż jeden dostęp dostanę większą zniżkę?
Tak, napisz na kontakt@agatauczy.pl. Przygotuję dla Ciebie ofertę indywidualną ze specjalną zniżką.

🧠 Nauka na kursie

Ile czasu zajmie mi nauka na kursie?

To zależy. Każdy uczeń przyswaja wiedzę w swoim własnym tempie, więc nie da się określić tego precyzyjnie. Wszystko zależy od tego z jaką częstotliwością i zaangażowaniem podejdziesz do nauki. Moi najlepsi uczniowie wskazali, że przy regularnej pracy z kursem, minimum 3-4 razy w tygodniu, ukończyli wszystkie lekcje średnio po 281 dniach. W mojej osobistej ocenie rok sumiennej, systematycznej nauki wystarczy, aby opanować materiał z trzech części kursu. 

 

Co jeśli w trakcie nauki będę mieć jakieś pytania do lektora lub wątpliwości?

Każdy kursant otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, na której na bieżąco może zostawiać swoje pytania oraz wątpliwości dotyczące hiszpańskiego. Odpowiadam na nie priorytetowo. Dodatkowo, raz w tygodniu udostępniam możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje raz w miesiącu łączę się z kursantami za pomocą aplikacji Zoom. Tam każdy może zadać mi pytanie i bezpośrednio skonsultować swoje wątpliwości.

W jaki sposób sprawdzam czy dobrze wypełniłem zeszyt ćwiczeń?

Do każdego zeszytu ćwiczeń dołączony jest klucz odpowiedzi, który służy do kontroli tego, czy uczeń poprawnie przyswaja słownictwo oraz struktury gramatyczne. Z kolei gry językowe są zaprogramowane tak, aby każdy uczeń od razu wiedział czy jego odpowiedzi są poprawne.

Tak. Jeśli już raz dokonasz zakupu kursu, np. na 12 miesięcy, możesz przedłużyć go później na preferencyjnych warunkach. Wystarczy, że po zalogowaniu na platformę znajdziesz sekcję PRZEDŁUŻENIE KURSU.

Jaki poziom językowy osiągnę po nauce ze wszystkich części kursu?

“Hiszpański start” zawiera materiały z poziomów początkujących A1 i A2. Po realizacji wszystkich części kursu, czyli całego pakietu, uczeń osiąga znajomość hiszpańskiego na poziomie A2. Oznacza, że ma solidne podstawy, a także może rozpocząć komunikować się w tym języku z innymi. 

💰 Płatności

Czy mogę kupić kurs na raty?

Jeśli cena kursu przekracza 300 zł, możesz skorzystać z oferty zakupu na 5 lub 10 rat 0% operatora płatności PayU. Aby skorzystać z tej możliwość po dodaniu kursu do koszyka, wybierz płatność z PayU. Następnie wypełnij formularz zamówienia, kliknij ZAMAWIAM I PŁACĘ. Potem wybierz opcję płatności Raty 0%.

Czy po zakupie otrzymam fakturę VAT?

Mój kurs to usługa edukacyjna, jest zwolniona z podatku VAT. Możesz jednak otrzymać fakturę bez VAT. Wpisz proszę swoje pełne dane do zamówienia w formularzu „Dane do faktury”. Fakturę otrzymasz na adres email w ciągu 24h.

Czy mogę zapłacić przelewem tradycyjnym?

Tak, nie ma problemu. Poniżej znajdziesz dane do wpłaty:

Agata Spendowska
ING Bank Śląski
34 1050 1201 1000 0097 0331 8478

Kwota: w zależności od wybranej opcji kursu.

WAŻNE: W tytule koniecznie wpisz nazwę kursu oraz swój adres e-mail w celu szybszej weryfikacji.

Dostęp zostanie nadany w ciągu 24h od zaksięgowania się przelewu. Proces można przyspieszyć wysyłając potwierdzenie dokonania transakcji na adres: hola@agatauczy.pl.

Czy mogę zapłacić w euro/dolarach?

Tak, za kurs można zapłacić w innej walucie za pośrednictwem usługi PayPal lub z pomocą tzw. przelewu SEPA (Europayments). Szczegóły: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-platnosci-z-zagranicy.

Czy aktualizacje kursu są dodatkowo płatne?

Nie. Po zakupie każdy kursant ma darmowy dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji. 

 

Mam inne pytanie, na które nie ma tu odpowiedzi...

Żaden problem! Napisz na kontakt@agatauczy.pl – pomożemy. 🙂