POZIOM A1-A2 | KURS ONLINE

Naucz się podstaw
hiszpańskiego samodzielnie!

Chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego? Szukasz sprawdzonych, wartościowych materiałów? Nie masz czasu na regularne lekcje z nauczycielem albo zamierzasz uczyć się samodzielnie?

To właśnie dla Ciebie stworzyłam ten kurs! 

Ponowna edycja już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TO KOMPLETNY KURS ONLINE, Z KTÓRYM NAUCZYSZ SIĘ PODSTAW HISZPAŃSKIEGO

W internecie znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów do nauki hiszpańskiego. Niestety są one rozproszone i panuje w nich chaos. Zmusza to uczniów do szukania ich w różnych miejscach. Dodatkowo, nie możesz mieć 100% pewności, że są one dobrze przygotowane. To wszystko wprowadza również bałagan w Twoją naukę hiszpańskiego.

Właśnie dlatego przygotowałam ten kurs. Dzięki niemu ułatwiam początek nauki hiszpańskiego osobom takim jak Ty! Wykorzystałam moje nauczycielskie doświadczenie i stworzyłam wysokiej jakości materiały, które pozwalają nauczyć się podstaw tego języka samodzielnie!

CZEGO DOKŁADNIE NAUCZYSZ SIĘ W KURSIE?

Po ukończeniu dwóch części kursu, Twoja znajomość hiszpańskiego osiągnie poziom A1 z elemantami poziomu A2. W praktyce oznacza to, że chociażby prosta rozmowa podczas wakacji nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.

Zobacz jak Hiszpański start wygląda od środka

Chcesz wiedzieć co czeka na Ciebie po zakupie? Obejrzyj video, które przygotowałam i sprawdź sam jak wygląda panel kursu. Co zawiera? Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń oraz testy? Przekonaj się sam!

HISZPAŃSKI START 1

modułów

lekcji

zadań

godzin nagrań

Moduł 1

}

80 min

 1. Rozgrzewka
 2. Powitania, pożegnania, dane osobowe
 3. Alfabet, wymowa, akcenty
 4. 10 pytań, które ułatwią początek nauki
 5. Co mówić, gdy poznajesz Hiszpana?
 6. Opowiedz coś o sobie
 7. Liczby od 0 do 100

W tym module wdrożysz się w kurs i nauczysz się bardzo podstawowej komunikacji. Dzięki tym lekcjom będziesz umiał przywitać się, pożegnać, a nawet powiedzieć kilka słów o sobie. Do tego literowanie własnego nazwiska czy hiszpańskie liczby do 100 nie będą miały już przed Tobą tajemnic. Co ważne, dowiesz się co mówić, gdy poznajesz Hiszpana, dzięki temu poznawanie nowych osób nie będzie już tak stresujące. 

Moduł 2

}

77 min

 1. Rodzaj i liczba
 2. Czas teraźniejszy: czasowniki regularne
 3. Czasowniki SER, ESTAR i TENER
 4. Czasowniki zwrotne
 5. Przydatne zaimki pytające

Moduł drugi to oswajanie podstaw gramatyki. Dowiesz się co to są rodzajniki w hiszpańskim i jak tworzyć liczbę mnogą. Ogarniesz regularny czas teraźniejszy, a także kilka praktycznych użyć czasowników być i mieć. Dodatkowo nauczysz się zadawania pytań po hiszpańsku, co ułatwi porozumiewanie się z innymi.

Moduł 3

}

71 min

 1. La familia, czyli rodzina
 2. Mi día, czyli mój dzień
 3. La casa, czyli dom
 4. La comida, czyli jedzenie
 5. La salud, czyli zdrowie

Trzeci moduł to praca ze słownictwem. Dzięki nagraniom w formie podcastów poznasz słówka związane z rodziną a także nauczysz się mówić o rzeczach, które robisz codziennie. Pomogą Ci w tym listy słów, które zawierają także przykładowe zdania z ich wykorzystaniem, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Do tego będziesz potrafić opowiedzieć o swoim domu, mieszkaniu czy nazywać owoce i warzywa. Ponadto czeka na Ciebie garść przydatnych zwrotów do wykorzystania podczas wizyty u lekarza czy na pogotowiu.

Moduł 4

}

92 min

 1. Czas teraźniejszy: czasowniki nieregularne
 2. Pomocne przyimki
 3. Czasownik GUSTAR
 4. Podstawy czasu przeszłego
 5. Wyrażanie przyszłości i przypuszczeń

Kolejne podejście do gramatyki. W końcu raz a dobrze nauczysz się czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, dowiesz się jak sprytnie wykorzystać przyimki do komunikacji, a także będziesz wiedzieć jak prawidłowo posługiwać się czasownikiem gustar. Na dokładkę poznasz sposób na opanowanie podstaw czasu przeszłego, który od razu będziesz w stanie stosować, a także bez problemu będziesz opowiesz o swoich planach.

Moduł 5

}

75 min

 1. En el bar y en el restaurante, czyli w barze i restauracji
 2. En el hotel, czyli w hotelu
 3. El tiempo atmosférico, czyli pogoda
 4. En la ciudad, czyli w mieście
 5. En el viaje, czyli w podróży

Na koniec porządna dawka praktycznego słownictwa. Przyda Ci się ono chociaż w podróży, bo dzięki niemu zamówisz coś w restauracji, dogadasz się w hotelu czy zapytasz lokalsów o drogę.

Jak wyglądają lekcje?

Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń?

HISZPAŃSKI START 2

modułów

lekcji

zadań

godzin nagrań

MODUŁ 1

}

95 min

 1. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki regularne
 2. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki nieregularne
 3. Czasownik PODER
 4. Mój, twój, jego, czyli zaimki dzierżawcze
 5. Tu i tam, czyli zaimki wskazujące
 6. Podstawowe porównania
 7. Wszyscy, ktoś i nikt, czyli ilości

W pierwszym module drugiej części kursu Hiszpański start po raz trzeci spotkasz się z zagadnieniami gramatycznymi. Na początek poznasz podstawy trybu rozkazującego, który jest bardzo przydatny w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Dalej opanujesz zaimki dzierżawcze i wskazujące (odpowiednio “mój”, “twój”, “tam”, “tu”). Następnie odkryjesz magiczne zastosowanie czasownika PODER, a także nauczysz się porównywać coś po hiszpańsku. Na koniec enigmatyczne hiszpańskie ilości, czyli użycie słówek takich tak “ktoś”, “nic” czy “jacyś”.

MODUŁ 2

}

59 min

 1. Wygląd zewnętrzny
 2. Charakter i osobowość
 3. Czas wolny
 4. Ubrania
 5. Zakupy
 6. Wakacje

W tej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego opanujesz słownictwo, dzięki któremu będziesz w stanie opowiedzieć o tym co lubisz robić w wolnym czasie, opiszesz wygląd czy charakter jakiejś osoby, a także bez wybierzesz się na hiszpańskie zakupy (także te ciuchowe!). Ponadto, będziesz umieć skomunikować się z Hiszpanami w trakcie swoich wakacji!

MODUŁ 3

}

123 min

 1. Proste peryfrazy
 2. Czasowniki typu GUSTAR
 3. Przeszłość, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Indefinido
 4. Więcej o przeszłości, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Imperfecto
 5. Trochę o Pretérito Perfecto

Podczas czwartego spotkania gramatycznego na rozgrzewkę poznasz bardzo przydatne hiszpańskie peryfrazy (np. gerundio). Nauczysz się też hakować czasowniki, które działają podobnie do GUSTAR, a zaraz po tym staniesz twarzą w twarz z trzema czasami przeszłymi. Na szczęście poznasz na nie kilka sprytnych sposobów!

MODUŁ 4

}

73 min

 1. 100 najczęściej używanych czasowników z przykładami
 2. 100 najczęściej używanych przymiotników z przykładami

W ostatniej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego nauczysz się na przykładach stu najczęściej używanych czasowników w hiszpańskim. Nie zapomnimy także o przymiotnikach, ich także będzie 100!

MODUŁ 5

}

83 min

 1. Reakcje
 2. Przyimki miejsca
 3. Wyrażanie opinii
 4. Godziny
 5. Umawianie się
 6. Liczby do 1.000.000
 7. Liczebniki porządkowe i adresy
 8. Miesiące, dni tygodnia i daty

W ostatnim module… dokładka! Nauczysz się reagować po hiszpańsku na przeróżne sytuacje. Dzięki nauce przyimków miejsca (pod, nad, w itd.) będziesz umieć określić lokalizację przedmiotów. Dowiesz się jak bez trudu umawiać się z kimś używając hiszpańskiego, a także wyrazisz swoją opinię w tym języku! Następnie krok po kroku poznasz sposób na to jak odpowiedzieć na pytanie: która godzina? Do tego zaznajomisz się z liczeniem aż do miliona, a także dowiesz się jak czytać hiszpańskie adresy. Na koniec poznasz miesiące, dni tygodnia i dowiesz się jak poprawnie czytać hiszpańskie daty.

Jak wyglądają lekcje?

Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń?

REGULARNIE AKTUALIZUJĘ KURSY

Zależy mi, aby moi uczniowie mogli uczyć się z najlepszych materiałów.
Dlatego obie części kursu są stale aktualizowane.

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2021

OPINIE KURSANTÓW

"Przygotowałaś naprawdę świetny kurs"

To ja dziękuję, że przygotowałaś naprawdę świetny kurs hiszpańskiego. Spodziewałam się, że materiały będą dobre, ponieważ od kilku miesięcy znam Twojego bloga i kanał na YouTube, a mimo to ich jakość przerosła moje oczekiwania. Niecały miesiąc po zakupie kursu udałam się na wyjazd do Ameryki Środkowej. Do tego czasu udało mi się przerobić tylko pierwszy moduł, więc oczywiście nie miałam szans na swobodne rozmowy po hiszpańsku, ale wielką radość sprawiało mi, że umiem się chociaż przedstawić, powiedzieć o sobie kilka słów czy dogadać cenę przejazdu taksówką dzięki znajomości liczb. Widziałam też, że lokalsi bardzo doceniali moje starania włożone w naukę ich języka. Niedługo zabieram się za przerabianie kolejnych lekcji.

GOSIA

"Kupiłbym go ponownie, gdybym go nie miał"

Z niepokojem zacząłem przeglądać lekcje, ale już od samego początku, od „Rozgrzewki” wiedziałem że będzie dobrze. Kurs jest przygotowany solidnie i w bardzo przystępny sposób Agata wyjaśnia meandry języka hiszpańskiego. Muszę pochwalić również cały layout poszczególnych lekcji. Kolorystyka i czcionka są tak dobrane że człowiek chce do tego wracać. No ale to kobieta robiła to wiadomo, że ma zmysł artystyczny. 😉 Po każdym module jest zeszyt ćwiczeń gdzie możemy sprawdzić jak dobrze przyswoiliśmy wiedzę z danego modułu. W osobnym pliku mamy rozwiązania. Niby proste i oczywiste rozwiązanie, a takie skuteczne! Szczerze mogę polecić kurs języka hiszpańskiego przygotowany przez Agatę. Kupiłbym go ponownie gdybym go nie miał.

PRZEMEK

"Oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty"

Ten kurs hiszpańskiego jest podzielony na idealne części. Zwykle trudno mi znaleźć 60 minut czasu non stop, więc szukam seriali, które trwają do pół godziny. Teraz w tych przerwach oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty i często zaczynam właśnie od nich. 😀 Super, że mogę powracać do danej lekcji tyle razy, ile potrzebuję, jeszcze lepiej, że są dostępne transkrypcje, bym mogła sobie podkreślać najważniejsze rzeczy, a najlepiej, że jest opcja mp3, by w półśnie w autobusie jeszcze raz utrwalić sobie to, czego uczyłam się poprzedniego dnia. Pod względem formy naprawdę nie trafiłam na drugi taki kurs i bardzo za to dostosowanie się pod różne typy i możliwości uczenia – dziękuję. <3

EWELINA

HOLA, JESTEM AGATA

Uczę hiszpańskiego przez internet. Od kilku lat pracuje jako lektorka języka hiszpańskiego. Jestem autorką kursów do nauki online, z których łącznie korzysta już 2000 uczniów. Dodatkowo, regularnie publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego na swoim kanale YouTube „agata uczy”, a także staram się tworzyć wartościowe treści na blogu.

Dlaczego to wszystko robię? Możliwość nauki przez internet sprawiła, że odległość między uczniem a nauczycielem nie ma już znaczenia. Dzięki temu, każdego miesiąca mogę również dotrzeć do tysięcy uczniów. Uczenie przez internet pozwala mi realizować mój główny cel. Zależy mi, aby jak najwięcej osób mogło przekonać się jak pięknym językiem jest hiszpański.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ MÓJ KURS?

1. Oszczędność pieniędzy

Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze! Cena jednej lekcji w kursie niezależnie od opcji, którą wybierzesz na pewno nie przekroczy 20 zł.

2. Solidne fundamenty

Ukończenie dwóch części kursu Hiszpański start gwarantuje Ci znajomość języka hiszpańskiego na poziomie A1.

}

3. Możliwość przedłużenia dostępu

Przed upływem ważności kursu wszyscy uczniowie mogą przedłużyć swój dostęp na kolejny rok lub na zawsze w ramach specjalnej oferty.

4. Nauka bez ograniczeń

W przeciwieństwie do tradycyjnych zajęć, w video kursie możesz wracać do każdej lekcji nieograniczoną ilość razy.

5. Jakość materiałów

Masz pewność, że materiały, z których uczysz się samodzielnie przygotowane zostały przez lektorkę hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem.

6. Oszczędność czasu

Oszczędzasz czas, który zazwyczaj poświęcasz na wyszukiwanie przypadkowych treści do nauki.

7. Zero stresu

Unikasz stresu, bo uczysz się w swoim własnym tempie, bez żadnej presji, gdziekolwiek Ci wygodnie.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Ponad 1700 uczniów to najlepszy dowód jakości tego kursu. Wybrane opinie, które możesz przeczytać wyżej tylko to potwierdzają. Jeśli mimo to nadal się wahasz to spokojnie. Nie musisz „kupować kota w worku”.

Masz aż 14 dni na przetestowanie mojego kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest on wart swojej ceny lub spodziewałeś się czegoś innego to wystarczy, że napiszesz do mnie mail. Ja zwrócę Ci całą kwotę. Zależy mi, aby wszyscy moi uczniowie mieli poczucie, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Serio, zero ryzyka!

Ucząc się, pomagasz 🐶

Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, dlatego dodatkowo każdy zakupiony dostęp do kursu to 5 zł przekazane na pomoc dla fundacji Judyta, która opiekuje się chorymi i porzuconymi szczeniakami.

Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego! ❤️

Do tej pory wspólnie zebraliśmy 5125 zł

fundacja judyta kurs hiszpańskiego

Tyle osób dołączyło już do kursu:

Kurs w sprzedaży za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

HISZPAŃSKI START 1

POZIOM: A1

N

Materiały o wartości 1942 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 interesujących lekcji

N

6,5 godzin nagrań

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

114 minigier językowych

N

27 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

279 zł

229 zł

HISZPAŃSKI START 2

POZIOM: A1/A2

N

Materiały o wartości 2589 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

28 interesujących lekcji

N

8,5 godzin nagrań

N

113 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

128 minigier językowych

N

37 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

299 zł

249 zł

HISZPAŃSKI START 3

POZIOM: A2

Więcej informacji wkrótce

PAKIET HISZPAŃSKI START

N

Dwie części kursu tańsze nawet o 15%

DOSTĘP NA ROK

498 zł

369 zł

DOSTĘP NA ZAWSZE

798 zł

569 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę kupić kurs na raty?

Jeśli cena kursu przekracza 300 zł, możesz skorzystać z oferty zakupu na raty operatora płatności Tpay. Szczegóły znajdziesz na stronie: tpay.com

Na jak długo dostanę dostęp do kursu?

To zależy od tego jaką opcję wybierzesz podczas zakupu. Do wyboru masz dwa warianty dostęp do kursu na 12 miesięcy lub opcję bez ograniczeń czasowych. W tym czasie możesz wracać do niego tyle razy, ile tylko zechcesz. Dodatkowo otrzymasz dostęp do wszelkich aktualizacji i modyfikacji kursu.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Dodaj kurs do koszyka przyciskiem Zamów. Następnie klikając Przejdź do kasy zostaniesz przekierowany do formularza zamówienia. Wypełnij go i kliknij Zamawiam i płacę. Przejdziesz na stronę bezpiecznego systemu płatniczego tPay, gdzie można dokonać tzw. szybkiej płatności bezpośrednio z Twojego konta. Jest też możliwość skorzystania wysłania płatności zwykłym przelewem lub kartą.

Jeśli masz problem z płatnością, skontaktuj się ze mną jak najszybciej: hola@agatauczy.pl

Czy po zakupie otrzymam fakturę VAT?

Mój kurs to usługa edukacyjna, jest zwolniona z podatku VAT. Możesz jednak otrzymać fakturę bez VAT. Wpisz proszę swoje pełne dane do zamówienia w formularzu „Dane do faktury”. Fakturę otrzymasz na adres email w ciągu 24h.

Czy można płacić w euro?

Tak, za kurs można zapłacić w innej walucie za pośrednictwem usługi PayPal lub z pomocą tzw. przelewu SEPA (Europayments). Jak działa przelew SEPA? Zerknij na: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-platnosci-z-zagranicy.