POZIOM A1-A2 | KURS ONLINE

Naucz się podstaw
hiszpańskiego samodzielnie!

Opanuj hiszpański od zera na kursie, który daje szybkie efekty. Z gotowym planem, wartościowymi materiałami i wsparciem doświadczonej lektorki.

Kolejna edycja kursu zaczyna się 1.09.2022, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołącz do 3038 uczniów 🚀

NAUKA HISZPAŃSKIEGO MOŻE BYĆ ŁATWA

W internecie znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów do nauki hiszpańskiego. Niestety, są rozproszone i panuje w nich chaos. Zmusza to uczniów do szukania wiedzy w różnych miejscach. Dodatkowo, nie możesz mieć 100% pewności, że materiały są dobrze przygotowane. To wszystko wprowadza bałagan w Twoją naukę hiszpańskiego.

Właśnie dlatego przygotowałam kompleksowy kurs do nauki samodzielnej – Hiszpański Start. Dołącz do ponad 3000 kursantów i zyskaj wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym nauczysz się podstaw hiszpańskiego bez stresu!

HISZPAŃSKI START 1 (POZIOM A1)

Moduł 1

v

zwroty

 1. Rozgrzewka
 2. Powitania, pożegnania, dane osobowe
 3. Alfabet, wymowa, akcenty
 4. 10 pytań, które ułatwią początek nauki
 5. Co mówić, gdy poznajesz Hiszpana?
 6. Opowiedz coś o sobie
 7. Liczby od 0 do 100

W tym module wdrożysz się w kurs i nauczysz się bardzo podstawowej komunikacji. Dzięki tym lekcjom będziesz umiał przywitać się, pożegnać, a nawet powiedzieć kilka słów o sobie. Do tego literowanie własnego nazwiska czy hiszpańskie liczby do 100 nie będą miały już przed Tobą tajemnic. Co ważne, dowiesz się co mówić, gdy poznajesz Hiszpana, dzięki temu poznawanie nowych osób nie będzie już tak stresujące. 

Moduł 2

h

gramatyka

 1. Rodzaj i liczba
 2. Czas teraźniejszy: czasowniki regularne
 3. Czasowniki SER, ESTAR i TENER
 4. Czasowniki zwrotne
 5. Przydatne zaimki pytające

Moduł drugi to oswajanie podstaw gramatyki. Dowiesz się co to są rodzajniki w hiszpańskim i jak tworzyć liczbę mnogą. Ogarniesz regularny czas teraźniejszy, a także kilka praktycznych użyć czasowników być i mieć. Dodatkowo nauczysz się zadawania pytań po hiszpańsku, co ułatwi porozumiewanie się z innymi.

Moduł 3

d

słownictwo

 1. La familia, czyli rodzina
 2. Mi día, czyli mój dzień
 3. La casa, czyli dom
 4. La comida, czyli jedzenie
 5. La salud, czyli zdrowie

Trzeci moduł to praca ze słownictwem. Dzięki nagraniom w formie podcastów poznasz słówka związane z rodziną a także nauczysz się mówić o rzeczach, które robisz codziennie. Pomogą Ci w tym listy słów, które zawierają także przykładowe zdania z ich wykorzystaniem, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Do tego będziesz potrafić opowiedzieć o swoim domu, mieszkaniu czy nazywać owoce i warzywa. Ponadto czeka na Ciebie garść przydatnych zwrotów do wykorzystania podczas wizyty u lekarza czy na pogotowiu.

Moduł 4

h

gramatyka

 1. Czas teraźniejszy: czasowniki nieregularne
 2. Pomocne przyimki
 3. Czasownik GUSTAR
 4. Podstawy czasu przeszłego
 5. Wyrażanie przyszłości i przypuszczeń

Kolejne podejście do gramatyki. W końcu raz a dobrze nauczysz się czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, dowiesz się jak sprytnie wykorzystać przyimki do komunikacji, a także będziesz wiedzieć jak prawidłowo posługiwać się czasownikiem gustar. Na dokładkę poznasz sposób na opanowanie podstaw czasu przeszłego, który od razu będziesz w stanie stosować, a także bez problemu będziesz opowiesz o swoich planach.

Moduł 5

d

słownictwo

 1. En el bar y en el restaurante, czyli w barze i restauracji
 2. En el hotel, czyli w hotelu
 3. El tiempo atmosférico, czyli pogoda
 4. En la ciudad, czyli w mieście
 5. En el viaje, czyli w podróży

Na koniec porządna dawka praktycznego słownictwa. Przyda Ci się ono chociaż w podróży, bo dzięki niemu zamówisz coś w restauracji, dogadasz się w hotelu czy zapytasz lokalsów o drogę.

lekcji

zadań

fiszek

HISZPAŃSKI START 2 (POZIOM A1/A2)

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki regularne
 2. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki nieregularne
 3. Czasownik PODER
 4. Mój, twój, jego, czyli zaimki dzierżawcze
 5. Tu i tam, czyli zaimki wskazujące
 6. Podstawowe porównania
 7. Wszyscy, ktoś i nikt, czyli ilości

W pierwszym module drugiej części kursu Hiszpański start po raz trzeci spotkasz się z zagadnieniami gramatycznymi. Na początek poznasz podstawy trybu rozkazującego, który jest bardzo przydatny w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Dalej opanujesz zaimki dzierżawcze i wskazujące (odpowiednio “mój”, “twój”, “tam”, “tu”). Następnie odkryjesz magiczne zastosowanie czasownika PODER, a także nauczysz się porównywać coś po hiszpańsku. Na koniec enigmatyczne hiszpańskie ilości, czyli użycie słówek takich tak “ktoś”, “nic” czy “jacyś”.

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El aspecto físico, czyli wygląd zewnętrzny
 2. El carácter y la personalidad, czyli charakter i osobowość
 3. Tiempo libre ,czyli czas wolny
 4. La ropa, czyli ubrania
 5. Las compras, czyli zakupy
 6. Las vacaciones, czyli na wakacjach

W tej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego opanujesz słownictwo, dzięki któremu będziesz w stanie opowiedzieć o tym co lubisz robić w wolnym czasie, opiszesz wygląd czy charakter jakiejś osoby, a także bez wybierzesz się na hiszpańskie zakupy (także te ciuchowe!). Ponadto, będziesz umieć skomunikować się z Hiszpanami w trakcie swoich wakacji!

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Proste peryfrazy
 2. Czasowniki typu GUSTAR
 3. Przeszłość, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Indefinido
 4. Więcej o przeszłości, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Imperfecto
 5. Trochę o Pretérito Perfecto

Podczas czwartego spotkania gramatycznego na rozgrzewkę poznasz bardzo przydatne hiszpańskie peryfrazy (np. gerundio). Nauczysz się też hakować czasowniki, które działają podobnie do GUSTAR, a zaraz po tym staniesz twarzą w twarz z trzema czasami przeszłymi. Na szczęście poznasz na nie kilka sprytnych sposobów!

MODUŁ 4

d

słownictwo

 1. 100 najczęściej używanych czasowników z przykładami
 2. 100 najczęściej używanych przymiotników z przykładami

W ostatniej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego nauczysz się na przykładach stu najczęściej używanych czasowników w hiszpańskim. Nie zapomnimy także o przymiotnikach, ich także będzie 100!

MODUŁ 5

v

zwroty

 1. Reakcje
 2. Przyimki miejsca
 3. Wyrażanie opinii
 4. Godziny
 5. Umawianie się
 6. Liczby do 1.000.000
 7. Liczebniki porządkowe i adresy
 8. Miesiące, dni tygodnia i daty

W ostatnim module… dokładka! Nauczysz się reagować po hiszpańsku na przeróżne sytuacje. Dzięki nauce przyimków miejsca (pod, nad, w itd.) będziesz umieć określić lokalizację przedmiotów. Dowiesz się jak bez trudu umawiać się z kimś używając hiszpańskiego, a także wyrazisz swoją opinię w tym języku! Następnie krok po kroku poznasz sposób na to jak odpowiedzieć na pytanie: która godzina? Do tego zaznajomisz się z liczeniem aż do miliona, a także dowiesz się jak czytać hiszpańskie adresy. Na koniec poznasz miesiące, dni tygodnia i dowiesz się jak poprawnie czytać hiszpańskie daty.

lekcji

zadań

fiszek

HISZPAŃSKI START 3 (POZIOM A2)

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Czas przyszły, czyli Futuro Imperfecto
 2. I tryb warunkowy
 3. Podstawy Subjuntivo Presente
 4. Użycie “se”
 5. Stopień najwyższy

W trzeciej części kursu znajdziesz materiały do nauki na poziomie A2. Pierwszy moduł to zapoznanie się z czasem przyszłym Futuro Imperfecto, ale także z pierwszym trybem warunkowym. To tematy, które są ściśle ze sobą związane. Następnie poznasz podstawy trybu Subjuntivo. Mała, początkowa dawka tego zagadnienia, aby każdy kursant mógł powoli oswajać się z tym tematem. Moduł pierwszy HS3 to także nauka użycia “se” w hiszpańskim, a także tworzenia stopnia najwyższego przymiotników. 

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El trabajo, czyli praca
 2. Los animales, czyli zwierzęta
 3. El deporte, czyli sport
 4. El medio ambiente, czyli środowisko naturalne
 5. 25 ciekawych powiedzonek
Moduł drugi to nauka słownictwa. Jesteś już nieco mniej początkujący, dlatego i kategorie są już nieco bardziej zaawansowane. Słówka związane ze sportem, pracą czy środowiskiem naturalnym i ekologią w dzisiejszym świecie na pewno się przydadzą. Do tego dla rozluźnienia nazwy zwierząt po hiszpańsku, a także 25 wybranych przeze mnie hiszpańskich powiedzonek, które z pewnością wzbogacą Twój zasób słownictwa i zwrotów. 

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Wstęp do „komplementów”
 2. Complemento directo (teoria)
 3. Complemento directo (praktyka)
 4. Complemento indirecto (teoria)
 5. Complemento directo (praktyka)
 6. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (teoria)
 7. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (praktyka)
Docierasz już do jednego z trudniejszych zagadnień na tym etapie. Dopełnienia. Complemento Directo i Indirecto sprawia problem wielu osobom, które dzielnie uczą się hiszpańskiego. W tym module rozkładamy oba tematy na czynniki pierwsze i krok po kroku uczymy się ich używać. Obserwujemy, porównujemy i… wdrażamy do Twojej codziennej komunikacji!

MODUŁ 4

z

słuchanie

 1. En el aeropuerto, czyli na lotnisku
 2. En la estación de tren, czyli na dworcu
 3. En el hotel, czyli w hotelu
 4. En el restaurante, czyli w restauracji
 5. En la consulta del médico, czyli u lekarza
Czas na ćwiczenie słuchania. Z pomocą syntezatora opartego na sztucznej inteligencji przygotowałam praktyczne dialogi w formacie audio, aby każdy estudiante miał szansę sprawdzić w bezpiecznych warunkach jak ma się jego słuchanie po hiszpańsku. Wszystko oparte na życiowych sytuacjach: na lotnisku, na dworcu, w hotelu, w restauracji czy u lekarza.

MODUŁ 5

czytanie

 1. Banderas (opowiadanie)
 2. El cumpleaños poco feliz (opowiadanie)
 3. La gatita (opowiadanie)
Na koniec czytanie, które pozwoli Ci na utrwalenie struktur gramatycznych poznanych w kursie a także wzbogacenie słownictwa. 3 opowiadania wraz z ćwiczeniami i grami językowymi z pewnością ułatwią Ci ćwiczenie tej sprawności.

lekcji

zadania

fiszki

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Hiszpański Start od środka

Chcesz wiedzieć jak kurs wygląda od środka? Obejrzyj to wideo! Oprowadzę Cię w nim krok po kroku po platformie, na której znajdują się wszystkie lekcje. Sam ocenisz jak wygląda struktura kursu, zobaczysz gdzie znaleźć poszczególne lekcje, gry językowe, zeszyty ćwiczeń oraz testy sprawdzające. Prosto i przejrzyście.

Jak wyglądają lekcje?

Zobacz wyglądają przykładowe wideolekcje z kursu. Dzięki temu na własne oczy przekonasz się, że nauka hiszpańskiego ze mną to nic trudnego. Wszystko tłumaczę powoli i jasno. A na dodatek każdą lekcję możesz odtworzyć dowolną ilość razy! Zagadnienia, słownictwo, przykłady są praktyczne i gotowe do użycia w życiu codziennym.

Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń?

Każde zagadnienie z kursu trenujesz za pomocą gier językowych (możesz zobaczyć jak działają w darmowej lekcji próbnej), a także korzystając ze specjalnych zeszytów ćwiczeń w PDF. Możesz je tradycyjnie wydrukować, ale także uzupełniać na komputerze, tablecie czy telefonie. Wszystko sprawdzasz z kluczem odpowiedzi, więc uczysz się bez obaw.

hiszpański start ćwiczenia pdf
 1. Ćwiczenia z tekstem

Szczegóły wkrótce.

CERTYFIKAT

Po zaliczeniu testu podsumowującego wiedzę otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

SPECJALNE BONUSY

hiszpański start konsultacje na żywo

Konsultacje na żywo

Na kursie każdy uczeń ma zapewnione moje wsparcie. Cyklicznie spotykamy się na grupowych konsultacjach na komunikatorze Zoom. To właśnie wtedy każdy kursant może bezpośrednio zadać mi pytanie. W ten sposób wyjaśniamy sobie językowe wątpliwości. Na dodatek, czasem udaje nam się już rozmawiać po hiszpańsku! Konsultacje nie są obowiązkowe, ale warto na nie przychodzić, aby motywować się do nauki. Kursanci niesamowicie inspirują się nawzajem! Od września 2023 będziemy widywać się aż raz w tygodniu. Dni i godziny spotkań ustalamy na bieżąco.

Ebook + audiobook

Przy zakupie kursu Hiszpański Start każdy kursant otrzyma specjalny BONUS: zestaw ebook + audiobook po hiszpańsku na poziomie A2, czyli coś w sam raz dla początkujących. To krótka, ale ciekawa historyjka, która pomoże Ci w nauce. Do tego specjalne gry językowe ułatwiające zapamiętywanie nowych słówek a także zestaw 71 fiszek w aplikacji Quizlet. Wszystko po to, aby móc z łatwością trenować hiszpański!

NADAL SIĘ WAHASZ?

Rozumiem. Dlatego mam dla Ciebie pełną, darmową lekcję próbną z kursu. Zostaw mi swój adres e-mail. Wyślę Ci dostęp w kilka sekund. Po otrzymaniu wiadomości i kliknięciu w link potwierdzający, zobaczysz hasło do strony agatauczy.pl/demo. Zamieściłam tam przykładową wideolekcję, gry językowe, zeszyt ćwiczeń oraz klucz odpowiedzi.

OPINIE KURSANTÓW

Nie jesteś pewien czy to kurs jest dla Ciebie? Zobacz co o Hiszpańskim Starcie mówią jego dotychczasowi uczestnicy:

REGULARNIE AKTUALIZUJĘ KURSY

Zależy mi, aby moi uczniowie mogli uczyć się z najwyższej jakości materiałów.
Właśnie dlatego wszystkie części kursu są na bieżąco aktualizowane.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2022

hiszpański start kurs online

HOLA, JESTEM AGATA

i lubię uczyć hiszpańskiego. W 2015 skończyłam iberystykę, więc nauczycielką jestem z miłości i wykształcenia. Pracę w zawodzie zaczynałam udzielając niezliczonej ilości lekcji indywidualnych. W 2017 roku zdecydowałam w końcu stworzyć projekt Agata uczy, tak aby pomóc w nauce jeszcze większej ilości osób. To właśnie wtedy na YouTube pojawił się kanał o tej samej nazwie. Od 2019 tworzę kursy online, które kompleksowo pomagają w nauce tego pięknego języka tysiącom osób.

Dlaczego to wszystko robię? Realizuję swoją misję. Chcę, aby każdy, bez względu na wszystko mógł uczyć się hiszpańskiego skutecznie, ale we własnym tempie i bez presji. Do tego z ciekawych, kolorowych i profesjonalnych materiałów. Ciesząc się samym procesem nauki, który jest niezwykle rozwijającą przygodą.

OPANUJ HISZPAŃSKI W 3 KROKACH

1. Dołącz do kursu online

Cena pojedynczej lekcji w kursie, niezależnie od opcji, którą wybierzesz na pewno nie przekroczy 20 zł.

i

2. Ucz się we własnym tempie

Unikasz stresu i nie tracisz czasu, bo materiały, z których korzystasz przygotowała doświadczona lektorka.

3. Zacznij mówić po hiszpańsku

Ukończenie trzech części kursu gwarantuje Ci znajomość hiszpańskiego na poziomie A2.

Do kursu dołączyło już

osób.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Ponad 3000 uczniów to najlepszy dowód na to, że kurs to dobra inwestycja w swój hiszpański. Bardzo zależy mi na wysokiej jakości materiałów. Wybrane opinie, które możesz przeczytać wyżej tylko to potwierdzają. Jeśli mimo to nadal się wahasz, spokojnie. Nie musisz kupować kota w worku.

Masz aż 14 dni na przetestowanie mojego kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest wart swojej ceny lub po prostu spodziewałeś się czegoś innego, wystarczy, że napiszesz do mnie mail. Ja zwrócę Ci całą kwotę od razu po Twoim zgłoszeniu. Zależy mi, aby wszyscy moi uczniowie mieli poczucie, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Serio, zero ryzyka!

CENNIK

Poniżej znajdziesz dokładny cennik kursu. Kliknij w odpowiedni przycisk i wybierz między dostępem na zawsze lub opcją dostępu na rok. Każdą część kursu możesz kupić osobno lub w specjalnym pakiecie (aż 34% taniej).

Kolejna edycja kursu startuje 1.09.2022 o 8:00. Zapisz się na listę oczekujących jeśli nie chcesz jej przegapić.

Dostęp na zawsze

Dostęp na rok

HISZPAŃSKI START 1

POZIOM: A1

259 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 2000 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 lekcji wideo

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

1999 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 2

POZIOM: A1/A2

279 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 2600 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

28 lekcji wideo

N

113 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

2100 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 3

POZIOM: A2

299 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 3200 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

29 lekcji wideo

N

93 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

834 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

PAKIET HISZPAŃSKI START 1+2+3

N

Hiszpański Start 1

N

Hiszpański Start 2

N

Hiszpański Start 3

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Trzy części kursu tańsze o 34%

837 zł

549 zł

płatność jednorazowa

HISZPAŃSKI START 1

POZIOM: A1

359 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 2000 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 interesujących lekcji

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

1999 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 2

POZIOM: A1/A2

379 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 2600 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

28 interesujących lekcji

N

113 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

2100 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 3

POZIOM: A2

399 zł

płatność jednorazowa

N

Materiały o wartości 3200 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

29 interesujących lekcji

N

93 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

834 fiszek w Quizlet

N

Grupowe konsultacje raz w tygodniu (od września)

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Ebook i audiobook na poziomie A2

N

Bieżące aktualizacje

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

PAKIET HISZPAŃSKI START 1+2+3

N

Hiszpański Start 1

N

Hiszpański Start 2

N

Hiszpański Start 3

N

Dostęp na zawsze

N

Trzy części kursu tańsze o 34%

1137 zł

749 zł

płatność jednorazowa

Ucząc się, pomagasz 🐶

Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, dlatego dodatkowo każdy zakupiony dostęp do kursu to 5 zł przekazane na pomoc dla fundacji Judyta, która opiekuje się chorymi i porzuconymi szczeniakami.

Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego! ❤️

Do tej pory wspólnie zebraliśmy 11 325 zł

fundacja judyta kurs hiszpańskiego

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego nie mogę kupić kursu w dowolnym momencie?

Kurs sprzedawany jest tylko kilka razy w roku, w wyznaczonych edycjach. Wynika to ze względów organizacyjnych. 

Jaki poziom językowy osiągnę po nauce ze wszystkich części kursu?

“Hiszpański start” zawiera materiały z poziomów początkujących A1 i A2. Po realizacji wszystkich części kursu, czyli całego pakietu, uczeń osiąga znajomość hiszpańskiego na poziomie A2. Oznacza, że ma solidne podstawy, a także może rozpocząć komunikować się w tym języku z innymi. 

W jaki sposób sprawdzam czy dobrze wypełniłem zeszyt ćwiczeń?

Do każdego zeszytu ćwiczeń dołączony jest klucz odpowiedzi, który służy do kontroli tego, czy uczeń poprawnie przyswaja słownictwo oraz struktury gramatyczne. Swoje wątpliwości można także wyjaśnić podczas comiesięcznych grupowych konsultacji na Zoomie. Z kolei gry językowe są zaprogramowane tak, aby każdy uczeń od razu wiedział czy jego odpowiedzi są poprawne.

Czy mogę zapłacić w euro/dolarach?

Tak, za kurs można zapłacić w innej walucie za pośrednictwem usługi PayPal lub z pomocą tzw. przelewu SEPA (Europayments). Szczegóły: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-platnosci-z-zagranicy.

Czy aktualizacje kursu są dodatkowo płatne?

Nie. Po zakupie każdy kursant ma darmowy dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji. 

 

Ile czasu zajmie mi nauka na kursie?

To zależy. Każdy uczeń przyswaja wiedzę w swoim własnym tempie, więc nie da się określić tego precyzyjnie. Na podstawie doświadczeń moich uczniów zakładam, że rok systematycznej nauki wystarczy, aby opanować podstawy hiszpańskiego. 

 

A co jeśli w trakcie nauki będę mieć jakieś pytania do lektora lub wątpliwości?

Każdy kursant otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której na bieżąco może zostawiać swoje pytania oraz wątpliwości dotyczące hiszpańskiego. Odpowiadam na nie w pierwszej kolejności. Dodatkowo, raz w miesiącu łączę się z kursantami za pomocą aplikacji Zoom. Tam każdy może zadać mi pytanie i bezpośrednio skonsultować swoje wątpliwości.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Jeśli cena kursu przekracza 300 zł, możesz skorzystać z oferty zakupu na raty operatora płatności Tpay. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-zakupu-na-raty

Czy po zakupie otrzymam fakturę VAT?

Mój kurs to usługa edukacyjna, jest zwolniona z podatku VAT. Możesz jednak otrzymać fakturę bez VAT. Wpisz proszę swoje pełne dane do zamówienia w formularzu „Dane do faktury”. Fakturę otrzymasz na adres email w ciągu 24h.

Czy po zakupie mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak. Jeśli już raz dokonasz zakupu kursu, np. na 12 miesięcy, możesz przedłużyć go później na preferencyjnych warunkach.