POZIOM A1-A2 | KURS ONLINE

Naucz się podstaw
hiszpańskiego samodzielnie!

Opanuj hiszpański od zera na kursie, który daje szybkie efekty. Z gotowym planem, wartościowymi materiałami i wsparciem doświadczonej lektorki.

Kurs kupisz jeszcze tylko przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NAUKA HISZPAŃSKIEGO NIE MUSI BYĆ TRUDNA

W internecie znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów do nauki hiszpańskiego. Niestety są one rozproszone i panuje w nich chaos. Zmusza to uczniów do szukania ich w różnych miejscach. Dodatkowo, nie możesz mieć 100% pewności, że są one dobrze przygotowane. To wszystko wprowadza również bałagan w Twoją naukę hiszpańskiego.

Właśnie dlatego przygotowałam „Hiszpański start”. Dołącz do kursu i zyskaj wszystkie niezbędne materiały, które pozwalają nauczyć się podstaw hiszpańskiego samodzielnie!

HISZPAŃSKI START 1 (POZIOM A1)

lekcji

zadań

godzin nagrań

Moduł 1

v

zwroty

 1. Rozgrzewka
 2. Powitania, pożegnania, dane osobowe
 3. Alfabet, wymowa, akcenty
 4. 10 pytań, które ułatwią początek nauki
 5. Co mówić, gdy poznajesz Hiszpana?
 6. Opowiedz coś o sobie
 7. Liczby od 0 do 100

W tym module wdrożysz się w kurs i nauczysz się bardzo podstawowej komunikacji. Dzięki tym lekcjom będziesz umiał przywitać się, pożegnać, a nawet powiedzieć kilka słów o sobie. Do tego literowanie własnego nazwiska czy hiszpańskie liczby do 100 nie będą miały już przed Tobą tajemnic. Co ważne, dowiesz się co mówić, gdy poznajesz Hiszpana, dzięki temu poznawanie nowych osób nie będzie już tak stresujące. 

Moduł 2

h

gramatyka

 1. Rodzaj i liczba
 2. Czas teraźniejszy: czasowniki regularne
 3. Czasowniki SER, ESTAR i TENER
 4. Czasowniki zwrotne
 5. Przydatne zaimki pytające

Moduł drugi to oswajanie podstaw gramatyki. Dowiesz się co to są rodzajniki w hiszpańskim i jak tworzyć liczbę mnogą. Ogarniesz regularny czas teraźniejszy, a także kilka praktycznych użyć czasowników być i mieć. Dodatkowo nauczysz się zadawania pytań po hiszpańsku, co ułatwi porozumiewanie się z innymi.

Moduł 3

d

słownictwo

 1. La familia, czyli rodzina
 2. Mi día, czyli mój dzień
 3. La casa, czyli dom
 4. La comida, czyli jedzenie
 5. La salud, czyli zdrowie

Trzeci moduł to praca ze słownictwem. Dzięki nagraniom w formie podcastów poznasz słówka związane z rodziną a także nauczysz się mówić o rzeczach, które robisz codziennie. Pomogą Ci w tym listy słów, które zawierają także przykładowe zdania z ich wykorzystaniem, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Do tego będziesz potrafić opowiedzieć o swoim domu, mieszkaniu czy nazywać owoce i warzywa. Ponadto czeka na Ciebie garść przydatnych zwrotów do wykorzystania podczas wizyty u lekarza czy na pogotowiu.

Moduł 4

h

gramatyka

 1. Czas teraźniejszy: czasowniki nieregularne
 2. Pomocne przyimki
 3. Czasownik GUSTAR
 4. Podstawy czasu przeszłego
 5. Wyrażanie przyszłości i przypuszczeń

Kolejne podejście do gramatyki. W końcu raz a dobrze nauczysz się czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, dowiesz się jak sprytnie wykorzystać przyimki do komunikacji, a także będziesz wiedzieć jak prawidłowo posługiwać się czasownikiem gustar. Na dokładkę poznasz sposób na opanowanie podstaw czasu przeszłego, który od razu będziesz w stanie stosować, a także bez problemu będziesz opowiesz o swoich planach.

Moduł 5

d

słownictwo

 1. En el bar y en el restaurante, czyli w barze i restauracji
 2. En el hotel, czyli w hotelu
 3. El tiempo atmosférico, czyli pogoda
 4. En la ciudad, czyli w mieście
 5. En el viaje, czyli w podróży

Na koniec porządna dawka praktycznego słownictwa. Przyda Ci się ono chociaż w podróży, bo dzięki niemu zamówisz coś w restauracji, dogadasz się w hotelu czy zapytasz lokalsów o drogę.

HISZPAŃSKI START 2 (POZIOM A1/A2)

lekcji

zadań

godzin nagrań

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki regularne
 2. Podstawy trybu rozkazującego: czasowniki nieregularne
 3. Czasownik PODER
 4. Mój, twój, jego, czyli zaimki dzierżawcze
 5. Tu i tam, czyli zaimki wskazujące
 6. Podstawowe porównania
 7. Wszyscy, ktoś i nikt, czyli ilości

W pierwszym module drugiej części kursu Hiszpański start po raz trzeci spotkasz się z zagadnieniami gramatycznymi. Na początek poznasz podstawy trybu rozkazującego, który jest bardzo przydatny w codziennej komunikacji po hiszpańsku. Dalej opanujesz zaimki dzierżawcze i wskazujące (odpowiednio “mój”, “twój”, “tam”, “tu”). Następnie odkryjesz magiczne zastosowanie czasownika PODER, a także nauczysz się porównywać coś po hiszpańsku. Na koniec enigmatyczne hiszpańskie ilości, czyli użycie słówek takich tak “ktoś”, “nic” czy “jacyś”.

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El aspecto físico, czyli wygląd zewnętrzny
 2. El carácter y la personalidad, czyli charakter i osobowość
 3. Tiempo libre ,czyli czas wolny
 4. La ropa, czyli ubrania
 5. Las compras, czyli zakupy
 6. Las vacaciones, czyli na wakacjach

W tej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego opanujesz słownictwo, dzięki któremu będziesz w stanie opowiedzieć o tym co lubisz robić w wolnym czasie, opiszesz wygląd czy charakter jakiejś osoby, a także bez wybierzesz się na hiszpańskie zakupy (także te ciuchowe!). Ponadto, będziesz umieć skomunikować się z Hiszpanami w trakcie swoich wakacji!

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Proste peryfrazy
 2. Czasowniki typu GUSTAR
 3. Przeszłość, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Indefinido
 4. Więcej o przeszłości, czyli (prawie) wszystko o Pretérito Imperfecto
 5. Trochę o Pretérito Perfecto

Podczas czwartego spotkania gramatycznego na rozgrzewkę poznasz bardzo przydatne hiszpańskie peryfrazy (np. gerundio). Nauczysz się też hakować czasowniki, które działają podobnie do GUSTAR, a zaraz po tym staniesz twarzą w twarz z trzema czasami przeszłymi. Na szczęście poznasz na nie kilka sprytnych sposobów!

MODUŁ 4

d

słownictwo

 1. 100 najczęściej używanych czasowników z przykładami
 2. 100 najczęściej używanych przymiotników z przykładami

W ostatniej części Hiszpańskiego Niezbędnika Leksykalnego nauczysz się na przykładach stu najczęściej używanych czasowników w hiszpańskim. Nie zapomnimy także o przymiotnikach, ich także będzie 100!

MODUŁ 5

v

zwroty

 1. Reakcje
 2. Przyimki miejsca
 3. Wyrażanie opinii
 4. Godziny
 5. Umawianie się
 6. Liczby do 1.000.000
 7. Liczebniki porządkowe i adresy
 8. Miesiące, dni tygodnia i daty

W ostatnim module… dokładka! Nauczysz się reagować po hiszpańsku na przeróżne sytuacje. Dzięki nauce przyimków miejsca (pod, nad, w itd.) będziesz umieć określić lokalizację przedmiotów. Dowiesz się jak bez trudu umawiać się z kimś używając hiszpańskiego, a także wyrazisz swoją opinię w tym języku! Następnie krok po kroku poznasz sposób na to jak odpowiedzieć na pytanie: która godzina? Do tego zaznajomisz się z liczeniem aż do miliona, a także dowiesz się jak czytać hiszpańskie adresy. Na koniec poznasz miesiące, dni tygodnia i dowiesz się jak poprawnie czytać hiszpańskie daty.

HISZPAŃSKI START 3 (POZIOM A2)

lekcji

zadania

godziny nagrań

MODUŁ 1

h

gramatyka

 1. Czas przyszły, czyli Futuro Imperfecto
 2. I tryb warunkowy
 3. Podstawy Subjuntivo Presente
 4. Użycie “se”
 5. Stopień najwyższy

W trzeciej części kursu znajdziesz materiały do nauki na poziomie A2. Pierwszy moduł to zapoznanie się z czasem przyszłym Futuro Imperfecto, ale także z pierwszym trybem warunkowym. To tematy, które są ściśle ze sobą związane. Następnie poznasz podstawy trybu Subjuntivo. Mała, początkowa dawka tego zagadnienia, aby każdy kursant mógł powoli oswajać się z tym tematem. Moduł pierwszy HS3 to także nauka użycia “se” w hiszpańskim, a także tworzenia stopnia najwyższego przymiotników. 

MODUŁ 2

d

słownictwo

 1. El trabajo, czyli praca
 2. Los animales, czyli zwierzęta
 3. El deporte, czyli sport
 4. El medio ambiente, czyli środowisko naturalne
 5. 25 ciekawych powiedzonek
Moduł drugi to nauka słownictwa. Jesteś już nieco mniej początkujący, dlatego i kategorie są już nieco bardziej zaawansowane. Słówka związane ze sportem, pracą czy środowiskiem naturalnym i ekologią w dzisiejszym świecie na pewno się przydadzą. Do tego dla rozluźnienia nazwy zwierząt po hiszpańsku, a także 25 wybranych przeze mnie hiszpańskich powiedzonek, które z pewnością wzbogacą Twój zasób słownictwa i zwrotów. 

MODUŁ 3

h

gramatyka

 1. Wstęp do „komplementów”
 2. Complemento directo (teoria)
 3. Complemento directo (praktyka)
 4. Complemento indirecto (teoria)
 5. Complemento directo (praktyka)
 6. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (teoria)
 7. Starcie tytanów: complemento indirecto i directo (praktyka)
Docierasz już do jednego z trudniejszych zagadnień na tym etapie. Dopełnienia. Complemento Directo i Indirecto sprawia problem wielu osobom, które dzielnie uczą się hiszpańskiego. W tym module rozkładamy oba tematy na czynniki pierwsze i krok po kroku uczymy się ich używać. Obserwujemy, porównujemy i… wdrażamy do Twojej codziennej komunikacji!

MODUŁ 4

z

słuchanie

 1. En el aeropuerto, czyli na lotnisku
 2. En la estación de tren, czyli na dworcu
 3. En el hotel, czyli w hotelu
 4. En el restaurante, czyli w restauracji
 5. En la consulta del médico, czyli u lekarza
Czas na ćwiczenie słuchania. Z pomocą syntezatora opartego na sztucznej inteligencji przygotowałam praktyczne dialogi w formacie audio, aby każdy estudiante miał szansę sprawdzić w bezpiecznych warunkach jak ma się jego słuchanie po hiszpańsku. Wszystko oparte na życiowych sytuacjach: na lotnisku, na dworcu, w hotelu, w restauracji czy u lekarza.

MODUŁ 5

czytanie

 1. Banderas (opowiadanie)
 2. El cumpleaños poco feliz (opowiadanie)
 3. La gatita (opowiadanie)
Na koniec czytanie, które pozwoli Ci na utrwalenie struktur gramatycznych poznanych w kursie a także wzbogacenie słownictwa. 3 opowiadania wraz z ćwiczeniami i grami językowymi z pewnością ułatwią Ci ćwiczenie tej sprawności.

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Chcesz wiedzieć co czeka Cię po zakupie? Obejrzyj wideo i sprawdź jak wygląda kurs od środka.

Jak wyglądają lekcje?

Jak wyglądają zeszyty ćwiczeń?

 1. Ćwiczenia z tekstem

Szczegóły wkrótce.

REGULARNIE AKTUALIZUJĘ KURSY

Zależy mi, aby moi uczniowie mogli uczyć się z najlepszych materiałów.
Dlatego wszystkie części kursu są stale aktualizowane.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021

OPINIE KURSANTÓW

"Przygotowałaś naprawdę świetny kurs"

To ja dziękuję, że przygotowałaś naprawdę świetny kurs hiszpańskiego. Spodziewałam się, że materiały będą dobre, ponieważ od kilku miesięcy znam Twojego bloga i kanał na YouTube, a mimo to ich jakość przerosła moje oczekiwania. Niecały miesiąc po zakupie kursu udałam się na wyjazd do Ameryki Środkowej. Do tego czasu udało mi się przerobić tylko pierwszy moduł, więc oczywiście nie miałam szans na swobodne rozmowy po hiszpańsku, ale wielką radość sprawiało mi, że umiem się chociaż przedstawić, powiedzieć o sobie kilka słów czy dogadać cenę przejazdu taksówką dzięki znajomości liczb. Widziałam też, że lokalsi bardzo doceniali moje starania włożone w naukę ich języka. Niedługo zabieram się za przerabianie kolejnych lekcji.

GOSIA

"Kupiłbym go ponownie, gdybym go nie miał"

Z niepokojem zacząłem przeglądać lekcje, ale już od samego początku, od „Rozgrzewki” wiedziałem że będzie dobrze. Kurs jest przygotowany solidnie i w bardzo przystępny sposób Agata wyjaśnia meandry języka hiszpańskiego. Muszę pochwalić również cały layout poszczególnych lekcji. Kolorystyka i czcionka są tak dobrane że człowiek chce do tego wracać. No ale to kobieta robiła to wiadomo, że ma zmysł artystyczny. 😉 Po każdym module jest zeszyt ćwiczeń gdzie możemy sprawdzić jak dobrze przyswoiliśmy wiedzę z danego modułu. W osobnym pliku mamy rozwiązania. Niby proste i oczywiste rozwiązanie, a takie skuteczne! Szczerze mogę polecić kurs języka hiszpańskiego przygotowany przez Agatę. Kupiłbym go ponownie gdybym go nie miał.

PRZEMEK

"Oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty"

Ten kurs hiszpańskiego jest podzielony na idealne części. Zwykle trudno mi znaleźć 60 minut czasu non stop, więc szukam seriali, które trwają do pół godziny. Teraz w tych przerwach oglądam seriale na zmianę z lekcjami Agaty i często zaczynam właśnie od nich. 😀 Super, że mogę powracać do danej lekcji tyle razy, ile potrzebuję, jeszcze lepiej, że są dostępne transkrypcje, bym mogła sobie podkreślać najważniejsze rzeczy, a najlepiej, że jest opcja mp3, by w półśnie w autobusie jeszcze raz utrwalić sobie to, czego uczyłam się poprzedniego dnia. Pod względem formy naprawdę nie trafiłam na drugi taki kurs i bardzo za to dostosowanie się pod różne typy i możliwości uczenia – dziękuję. <3

EWELINA

HOLA, JESTEM AGATA

Uczę hiszpańskiego przez internet. Od kilku lat pracuję jako lektorka języka hiszpańskiego. Jestem autorką kursów do nauki online, z których łącznie korzysta już ponad 2000 uczniów. Dodatkowo, regularnie publikuję darmowe lekcje hiszpańskiego na swoim kanale YouTube „agata uczy”, a także staram się tworzyć wartościowe treści na blogu.

Dlaczego to wszystko robię? Możliwość nauki przez internet sprawiła, że odległość między uczniem a nauczycielem nie ma już znaczenia. Dzięki temu, każdego miesiąca mogę również dotrzeć do tysięcy uczniów. Uczenie przez internet pozwala mi realizować mój główny cel. Zależy mi, aby jak najwięcej osób mogło przekonać się jak pięknym językiem jest hiszpański.

OPANUJ HISZPAŃSKI W 3 KROKACH

1. Dołącz do kursu

Cena pojedynczej lekcji w kursie, niezależnie od opcji, którą wybierzesz na pewno nie przekroczy 20 zł.

i

2. Ucz się we własnym tempie

Unikasz stresu i nie tracisz czasu, bo materiały, z których korzystasz przygotowała doświadczona lektorka.

3. Zacznij mówić po hiszpańsku

Ukończenie trzech części kursu gwarantuje Ci znajomość hiszpańskiego na poziomie A2.

Do kursu dołączyło już

osób.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Ponad 1800 uczniów to najlepszy dowód jakości tego kursu. Wybrane opinie, które możesz przeczytać wyżej tylko to potwierdzają. Jeśli mimo to nadal się wahasz to spokojnie. Nie musisz „kupować kota w worku”.

Masz aż 14 dni na przetestowanie mojego kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest on wart swojej ceny lub spodziewałeś się czegoś innego to wystarczy, że napiszesz do mnie mail. Ja zwrócę Ci całą kwotę. Zależy mi, aby wszyscy moi uczniowie mieli poczucie, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Serio, zero ryzyka!

CENNIK

Poniżej znajdziesz dokładny cennik kursu. Klikając w odpowiedni przycisk możesz wybrać między dostępem na 12 miesięcy lub opcją dostępu na zawsze. Każdą część kursu możesz kupić osobno lub w specjalnym pakiecie (33% taniej).

Dostęp na rok

Dostęp na zawsze

HISZPAŃSKI START 1

POZIOM: A1

229 zł

N

Materiały o wartości 1950 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 lekcji wideo

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

27 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 2

POZIOM: A1/A2

249 zł

N

Materiały o wartości 2500 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

28 lekcji wideo

N

113 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

37 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 3

POZIOM: A2

269 zł

N

Materiały o wartości 3000 zł

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

29 lekcji wideo

N

93 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

32 zestawy fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

PAKIET HISZPAŃSKI START

N

Dostęp na 12 miesięcy

N

Trzy części kursu tańsze o 33%

747 zł

499 zł

HISZPAŃSKI START 1

POZIOM: A1

329 zł

N

Materiały o wartości 1950 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

27 interesujących lekcji

N

77 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

27 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 2

POZIOM: A1/A2

349 zł

N

Materiały o wartości 2500 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

28 interesujących lekcji

N

113 ćwiczeń z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

37 zestawów fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

HISZPAŃSKI START 3

POZIOM: A2

369 zł

N

Materiały o wartości 3000 zł

N

Dostęp na zawsze

N

Certyfikat ukończenia kursu

N

29 interesujących lekcji

N

93 ćwiczenia z rozwiązaniami

N

Ponad 100 gier językowych

N

32 zestawy fiszek w Quizlet

N

Plik MP3 z każdej lekcji

N

Grupowe konsultacje raz w miesiącu

N

Listy słownictwa i wyrażeń

N

Transkrypcje każdej lekcji

N

Testy sprawdzające

N

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

N

Bieżące aktualizacje

PAKIET HISZPAŃSKI START

N

Dostęp na zawsze

N

Trzy części kursu tańsze o 33%

1047 zł

699 zł

Ucząc się, pomagasz 🐶

Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, dlatego dodatkowo każdy zakupiony dostęp do kursu to 5 zł przekazane na pomoc dla fundacji Judyta, która opiekuje się chorymi i porzuconymi szczeniakami.

Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego! ❤️

Do tej pory wspólnie zebraliśmy 5725 zł

fundacja judyta kurs hiszpańskiego

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego nie mogę kupić kursu w dowolnym momencie?

Kurs sprzedawany jest tylko kilka razy w roku, w wyznaczonych edycjach. Wynika to ze względów organizacyjnych. 

Jaki poziom językowy osiągnę po nauce ze wszystkich części kursu?

“Hiszpański start” zawiera materiały z poziomów początkujących A1 i A2. Po realizacji wszystkich części kursu, czyli całego pakietu, uczeń osiąga znajomość hiszpańskiego na poziomie A2. Oznacza, że ma solidne podstawy, a także może rozpocząć komunikować się w tym języku z innymi. 

W jaki sposób sprawdzam czy dobrze wypełniłem zeszyt ćwiczeń?

Do każdego zeszytu ćwiczeń dołączony jest klucz odpowiedzi, który służy do kontroli tego, czy uczeń poprawnie przyswaja słownictwo oraz struktury gramatyczne. Swoje wątpliwości można także wyjaśnić podczas comiesięcznych grupowych konsultacji na Zoomie. Z kolei gry językowe są zaprogramowane tak, aby każdy uczeń od razu wiedział czy jego odpowiedzi są poprawne.

Czy mogę zapłacić w euro/dolarach?

Tak, za kurs można zapłacić w innej walucie za pośrednictwem usługi PayPal lub z pomocą tzw. przelewu SEPA (Europayments). Szczegóły: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-platnosci-z-zagranicy.

Czy aktualizacje kursu są dodatkowo płatne?

Nie. Po zakupie każdy kursant ma darmowy dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji. 

 

Ile czasu zajmie mi nauka na kursie?

To zależy. Każdy uczeń przyswaja wiedzę w swoim własnym tempie, więc nie da się określić tego precyzyjnie. Na podstawie doświadczeń moich uczniów zakładam, że rok systematycznej nauki wystarczy, aby opanować podstawy hiszpańskiego. 

 

A co jeśli w trakcie nauki będę mieć jakieś pytania do lektora lub wątpliwości?

Każdy kursant otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której na bieżąco może zostawiać swoje pytania oraz wątpliwości dotyczące hiszpańskiego. Odpowiadam na nie w pierwszej kolejności. Dodatkowo, raz w miesiącu łączę się z kursantami za pomocą aplikacji Zoom. Tam każdy może zadać mi pytanie i bezpośrednio skonsultować swoje wątpliwości.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Jeśli cena kursu przekracza 300 zł, możesz skorzystać z oferty zakupu na raty operatora płatności Tpay. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://support.tpay.com/pl/faq/jak-dokonac-zakupu-na-raty

Czy po zakupie otrzymam fakturę VAT?

Mój kurs to usługa edukacyjna, jest zwolniona z podatku VAT. Możesz jednak otrzymać fakturę bez VAT. Wpisz proszę swoje pełne dane do zamówienia w formularzu „Dane do faktury”. Fakturę otrzymasz na adres email w ciągu 24h.

Czy po zakupie mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak. Jeśli już raz dokonasz zakupu kursu, np. na 12 miesięcy, możesz przedłużyć go później na preferencyjnych warunkach.